Uitslagen ranking D.V.S.

23 september 2018 WSV de IJssel te Deventer

Aantal deelnemers: 42

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Michel vd Horst
  2. 2. Peter Voskamp
  3. 3. Lee McColm
  4. 3. Joey Hesselink

Verliezersronde

  1. 1. Bjorn Hartman
  2. 2. Karin Kamphorst
  3. 3. Henk Leuverman
  4. 3. Marcel van Putten

Hoogste finish

Heren:
161, Peter Voskamp
Dames:
100, Ellen Nijk
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Niels van de Waal
  3. 3. Damian de Beer

Verliezersronde

  1. 1. Delano van Zanten
  2. 2. Lucas Wijnbergen
  3. 3. Aranka van de Waal
  4. 3. Dimitri Organov
  5. 3. Robin Rozendal

Hoogste finish

Jongens:
116, Delano van Zanten
Meisjes:
 

20 oktober 2018 Café de Vrijbuiter te Apeldoorn

Aantal deelnemers: 44

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Deniz Armut
  2. 2. Tom van Ree
  3. 3. Peter Voskamp
  4. 3. Karin Kamphorst

Verliezersronde

  1. 1. Marcel van Putten
  2. 2. Edjo Yavuz
  3. 3. Arnold Grotenhuys
  4. 3. Stanley Fuzzally

Hoogste finish

Heren:
132, Peter Voskamp
Dames:
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Jarno Marks
  2. 2. Niels van de Waal
  3. 3. Gideon Regterschot
  4. 3. Robin Rozendal

Verliezersronde

  1. 1. Raphael Regterschot
  2. 2. Lucas Wijnbergen
  3. 3. Aranka van de Waal
  4. 3. Damian de Beer

Hoogste finish

Jongens:
130, Gideon Regterschot
Meisjes:
 

18 november 2018 Café de Vrijbuiter te Apeldoorn

Aantal deelnemers: 35

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Tom van Ree
  2. 2. Deniz Armut
  3. 3. Cobus Vriezen
  4. 3. Dave de Bruin

Verliezersronde

  1. 1. Geert Panhuis
  2. 2. Deniz Taskoparan
  3. 3. Timo van den Brink
  4. 3. Gerrit Derksen

Hoogste finish

Heren:
146, Cobus Vriezen
Dames:
111, Joan Westerhof
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Alain de Wilde
  3. 3. Raphael Regterschot
  4. 3. Niels van de Waal

Verliezersronde

  1. 1. Damian de Beer
  2. 2. Delano van Zanten
  3. 3. Kaya van de Brink
  4. 3. Robin Rozendal

Hoogste finish

Jongens:
128, Niels van de Waal
Meisjes:
 

22 december 2018 Café de Vrijbuiter te Apeldoorn

Aantal deelnemers: 26

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Michel vd Horst
  2. 2. Daniel Lijnsvelt
  3. 3. Mark Nahar
  4. 3. Sjaak Verhaegh

Verliezersronde

  1. 1. Edwin vd Veen
  2. 2. Karin Kamphorst
  3. 3. Deniz Taskoparan
  4. 3. Marcel van Putten

Hoogste finish

Heren:
161, Mark Witteveen
Dames:
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Robin Rozendal
  3. 3. Lucas Wijnbergen
  4. 3. Aranka van de Waal

Verliezersronde

  1. 1. Kaya van de Brink
  2. 2. Damian de Beer
  3. 3. Delano van Zanten
  4. 3. Raphael Regterschot

Hoogste finish

Jongens:
108, Delano van Zanten
Meisjes:
 

19 januari 2019 WSV de IJssel te Deventer

Aantal deelnemers: 26

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Michel vd Horst
  2. 2. Rudi Witteveen
  3. 3. Sjaak Verhaegh
  4. 3. Niels Harperink

Verliezersronde

  1. 1. Paul Wansing
  2. 2. Hans Senders
  3. 3. Mery Wolsink
  4. 3. Edwin van Weenum

Hoogste finish

Heren:
151, Rudi Witteveen
Dames:
113, Karin Kamphorst
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Niels van de Waal
  3. 3. Alain de Wilde
  4. 3. Delano van Zanten

Verliezersronde

  1. 1. Lucas Wijnbergen
  2. 2. Kaya van de Brink
  3. 3. Robin Rozendal
  4. 3. Damian de Beer

Hoogste finish

Jongens:
170, Gideon Regterschot
Meisjes:
 

16 februari 2019 Café de Vrijbuiter te Apeldoorn

Aantal deelnemers: 24

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Peter Voskamp
  2. 2. Edjo Yavuz
  3. 3. Stanley Fuzzally
  4. 3. Danny d Harder

Verliezersronde

  1. 1. Marcel van Putten
  2. 2. Gerrit Derksen
  3. 3. Andre Wolters
  4. 3. Joan Westerhof

Hoogste finish

Heren:
108, Peter Voskamp
Dames:
126, Joan Westerhof
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Niels van de Waal
  3. 3. Kaya van de Brink

Verliezersronde

  1. 1. Alain de Wilde
  2. 2. Robin Rozendal
  3. 3. Damian de Beer
  4. 3. Lucas Wijnbergen

Hoogste finish

Jongens:
Meisjes:
 

17 maart 2019 WSV de IJssel te Deventer

Aantal deelnemers: 31

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Peter Voskamp
  2. 2. Edjo Yavuz
  3. 3. Sjaak Verhaegh
  4. 3. Raoul Bloksma

Verliezersronde

  1. 1. Deniz Taskoparan
  2. 2. Sven Paalman
  3. 3. Gerrit Derksen
  4. 3. Paul van Duren

Hoogste finish

Heren:
125, Michel vd Horst
Dames:
60, Mery Wolsink
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Alain de Wilde
  3. 3. Delano van Zanten
  4. 3. Robin Rozendal

Verliezersronde

  1. 1. Kaya van de Brink
  2. 2. Raphael Regterschot
  3. 3. Lucas Wijnbergen
  4. 3. Aranka van de Waal

Hoogste finish

Jongens:
122, Delano van Zanten
Meisjes:
110, Aranka van de Waal
 

13 april 2019 Café de Vrijbuiter te Apeldoorn

Aantal deelnemers: 23

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

  1. 1. Peter Voskamp
  2. 2. Vincent Bouwman
  3. 3. Karin Kamphorst
  4. 3. Mark Nahar

Verliezersronde

  1. 1. Sjaak Verhaegh
  2. 2. Rutger Stubbe
  3. 3. Marcel van Putten
  4. 3. Paul van Duren

Hoogste finish

Heren:
136, Stanley Fuzzally
Dames:
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Robin Rozendal
  3. 3. Niels van de Waal
  4. 3. Delano van Zanten

Verliezersronde

  1. 1. Kaya van de Brink
  2. 2. Aranka van de Waal
  3. 3. Raphael Regterschot
  4. 3. Daniel Kramer

Hoogste finish

Jongens:
164, Niels van de Waal
Meisjes:
 

18 mei 2019 WSV de IJssel te Deventer

Aantal deelnemers: 9

Klasse A Senioren

Winnaarsronde

Verliezersronde

Hoogste finish

Heren:
Dames:
 

Klasse B Jeugd

Winnaarsronde

  1. 1. Gideon Regterschot
  2. 2. Robin Rozendal
  3. 3. Alain de Wilde
  4. 3. Kaya van de Brink

Verliezersronde

  1. 1. Niels van de Waal
  2. 2. Raphael Regterschot
  3. 3. Daniel Kramer
  4. 3. Delano van Zanten

Hoogste finish

Jongens:
Meisjes:
 
SPONSORS
De Voskamp Groep DraaijerDarts
Dibo Darts & Biljart Speciaalzaak Made4-you Textile
Installatiebedrijf Groothedde Nieuwenhuis Montage
Ensing Car Rental Ensing Car Rental
Nieuwenhuis Montage Installatiebedrijf Groothedde
Inloggen
Inloggen