Scores bekercompetitie

Problemen of vragen omtrent de beker? Erik Top, telnr. 06-51942786 of erikdvsbestuur@gmail.com

Winnaarsronde

Hoogste finish

 
Naam
Teamnaam
Score
1
Quin Wester
Vrijbuiter 1
167
2
Jean-Pierre Wevers
Dartteam de Vrijbuiter
161
3
John Tijhuis
Grolsch Bar Superstars
158
4
Melvin Rouwenhorst
Uenk 1
158
5
Dave van Asselt
Opa'90 3
154
6
Dennis Cornelissen
Uenk 1
148
7
Michel vd Horst
AlmMalLam
147
8
Bas Nuessink
Vrijbuiter 1
146
9
Jan Tuitert
Perron nul
146
10
Thijs Jansen
Kings B.A.
146
11
Tim van Ingen
Cinemajestic Superstars
145
12
Jos Beersma
CCW 16 Darts 1
139
13
René Jongsma
Dibo The City 1
137
14
Jeroen Huisman
T.K.V. 3
136
15
Reinie Kramer
Red-Bull
136
16
Edwin van Weenum
Red-Bull
130
17
Jasper vd Slik
The Woody Darters 2
130
18
Daniël van Loenen
Vrijbuiter Power
128
19
Manfred Gerritsen
Old Daeventer
128
20
Roy Albers
PlanB
128
21
Edwin vd Veen
Vrijbuiter 1
126
22
Rob Kers
Deventer Dartteam
126
23
Tonnie d Jonge
Uenk 1
125
24
Frits Doornberg
Café Pinkster
122
25
Mark Vukkink
Tuindorper Zandhazen
121
26
Daniel Lijnsvelt
Opa'90 1
120
27
Mark Regterschot
Team Vergane Glorie
120
28
Roy Smit
Old Daeventer
120
29
René Bos
Midtown
119
30
Udo Roosenboom
Kings B.A.
117
31
Bert Blaauw
Perron nul
116
32
Bjorn Hartman
De Buren van Dibo!
116
33
Deniz Armut
Vrijbuiter Power
116
34
Dennie Rietman
Dartaholics
116
35
Jurian Boerkamp
Deventer Dartteam
116
36
Mike Geerlings
Spaan 1
116
37
Robin Merlijn
Brooddarters
116
38
Dennie v Amersvoort
De Hoven
115
39
Gideon Regterschot
S.V. Orderbos 1
114
40
Jeroen Ploeger
PlanB
114
41
Rudie Witteveen
Red-Bull
113
42
Herman de Hoop
S.V. Orderbos 1
112
43
Torval van den Hoogen
Boeie?!
112
44
Waldi Bjarnason
Dibo The City Reds
112
45
Arjan Mulder
Biekriet
110
46
Gertie Rietman
Dartaholics
110
47
Jan Klaassen
De Pelikaan
110
48
Marcel van Asselt
The Woody Darters 1
110
49
Marcel Ribbink
De Hoven
110
50
Marco vd Hulst
Deventer Dartteam
110
51
Dennis de Bruin
Cinemajestic Superstars
108
52
Herko van Roekel
The Woody Darters 3
108
53
Jurgen Bronkhorst
MatenBull 1
108
54
Matthijs vd Schootbrugge
Red Bull 1
108
55
Andries Stavast
Net-niet 2.0
107
56
Mark Witteveen
De Buren van Dibo!
107
57
Peter Rouwenhorst
De Flierefluiters
106
58
Robin Drogt
Café Pinkster
106
59
Berend Bouws
Schimmel
105
60
Nick van Zeist
Dartteam de Vrijbuiter
105
61
Ricardo Schrijver
Toxotis 1
105
62
Alexander Vink
Friends 2
104
63
Arnold Poll
Dibo The City Reds
104
64
Jan Lijnsvelt
The One & Boysies
103
65
Danny d Harder
MatenBull 1
102
66
Gerjan Flierman
T.K.V. 3
102
67
Gerrit Jan Bronkhorst
The Woody Darters 2
102
68
Erik Hagen
Fasna Flyers 1
100
69
George Lammers
Biekriet
100
70
Gert Hofmeier
D.B.S. 4
100
71
Gert Westerbroek
The Woody Darters 1
100
72
Harry Zoetbrood
Dream On
100
73
Jeffrey Hulleman
De Hoven
100
74
Joey Hesselink
AlmMalLam
100
75
Lesley Pater
Shooters
100
76
Niels Harperink
De Buren van Dibo!
100
77
Tim Damhuis
Dartteam de Vrijbuiter
100
78
Vincent Bouman
PlanB
100
79
Willian Schiphorst
CCW 16 Darts 1
100
80
Yordi de graaf
Spaan 1
100

180 score

 
Naam
Teamnaam
Aantal
1
Deniz Armut
Vrijbuiter Power
5
2
Gideon Regterschot
S.V. Orderbos 1
4
3
Michel vd Horst
AlmMalLam
4
4
Timo van den Brink
PlanB
4
5
Bjorn Hartman
De Buren van Dibo!
3
6
Edwin vd Veen
Vrijbuiter 1
3
7
Jan Tuitert
Perron nul
3
8
Joey Hesselink
AlmMalLam
3
9
Jonathan v.d. Ende
Red Bull 1
3
10
Marco Koops
MatenBull 1
3
11
Patrick van Oldeniel
Dibo The City 1
3
12
Bernd Klein Veldink
Prut
2
13
Daniël van Loenen
Vrijbuiter Power
2
14
Danny d Harder
MatenBull 1
2
15
Dave de Bruin
Vrijbuiter Power
2
16
Dennie Rietman
Dartaholics
2
17
Gert Westerbroek
The Woody Darters 1
2
18
John v Werven
S.V. Orderbos 1
2
19
Mark Regterschot
Team Vergane Glorie
2
20
Nick van Zeist
Dartteam de Vrijbuiter
2
21
niesco v d hoek
De Pelikaan
2
22
Rick vd Linde
Prut
2
23
Rob Schiltmeijer
Dibo The City Reds
2
24
Roger van de Putte
The Woody Darters 1
2
25
Tjerry Jansen
Vrijbuiter 1
2
26
Willem Spiegelenberg
De Flierefluiters
2
27
Anco Jansen van 't Laar
De Buren van Dibo!
1
28
Arjan Mulder
Perron nul
1
29
Arne Boekholt
Kings
1
30
Bas Nuessink
Vrijbuiter 1
1
31
Berend Bouws
Schimmel
1
32
Berrie Klunder
HCD2
1
33
Berry Marskamp
DVO 1
1
34
Brian van der Heide
Brooddarters
1
35
Cobus Vriezen
De Flierefluiters
1
36
Daniel Lijnsvelt
Opa'90 1
1
37
Dave van Asselt
Opa'90 3
1
38
Dimitri Ognanov
Dartteam de Vrijbuiter
1
39
Edwin van Weenum
Red-Bull
1
40
Edwin Westrik
Schimmel
1
41
Fokko Draaijer
Pool KV 1
1
42
Frits Doornberg
Café Pinkster
1
43
Gerrie Steenbreker
F.D.T.V. 1
1
44
Gerrit Vermeer
The Woody Darters 1
1
45
Gerrit Jan Bronkhorst
The Woody Darters 2
1
46
Gertie Rietman
Dartaholics
1
47
Giesie Koetsier
DVO 1
1
48
Gordon Garrits
AlmMalLam
1
49
Henri Veldhuis
De Buren van Dibo!
1
50
Jan Lijnsvelt
The One & Boysies
1
51
Jeffrey Hulleman
De Hoven
1
52
Jeroen Ploeger
PlanB
1
53
Jeroen Rutgers
Prut
1
54
Jesper Gerrits
Opa'90 3
1
55
Jo-Anne Lijnsvelt
The One & Boysies
1
56
Joeri Bats
De Hoven
1
57
John Tijhuis
Grolsch Bar Superstars
1
58
Jos Beersma
CCW 16 Darts 1
1
59
Kane van brummen
Spaan 1
1
60
Kevin de Bruin
T.K.V. 3
1
61
Louis Vink
Team Vergane Glorie
1
62
Luuk vh Loo
S.V. Orderbos 1
1
63
Marcel van Putten
The One & Boysies
1
64
Marcel Ribbink
De Hoven
1
65
Marco vd Hulst
Deventer Dartteam
1
66
Mark ten Wolthuis
Midtown
1
67
Melvin Klaassen
Net-niet 2.0
1
68
Melvin Rouwenhorst
Uenk 1
1
69
Merrill Cornelissen
Vrijbuiter 1
1
70
Michael Langebach
Grolsch Bar Superstars
1
71
Mike Geerlings
Spaan 1
1
72
Niels Merkx
The Golden Arrows
1
73
Paul v Enck
De Hoven
1
74
Quin Wester
Vrijbuiter 1
1
75
Remco Terwel
D.B.S. 4
1
76
René Jongsma
Dibo The City 1
1
77
René vd Velde
Schimmel
1
78
Ricardo Kingma
Vrijbuiter Power
1
79
Richard Kolk
Schimmel
1
80
Robbie Gerritsen
Special Forces
1
81
Robin Tellegen
D.B.S. 4
1
82
Simon van den Bent
Special Forces
1
83
Stephan Barten
Vrijbuiter Karnemelk
1
84
Stephan van Beem
Toxotis 1
1
85
Thomas Visser
De Buren van Dibo!
1
86
Tim van den Brink
The One & Boysies
1
87
Tim Rudolph
De Flierefluiters
1
88
Tonny Hagenbeek
S.V. Orderbos 2
1
89
Turgay Acikel
Café Pinkster
1
90
Wilco v Luttikhuizen
S.V. Orderbos 1
1
91
Wilko Roeterd
Prut
1
92
Wouter cornelissen
Net-niet 2.0
1

Verliezersronde

Hoogste finish

 
Naam
Teamnaam
Score
1
Kevin Stijntjes
Café de Tapperij
142
2
Nico de Goede
D.B.S. 2
137
3
Bram Klein Haneveld
VV 't Jebbink
133
4
Jordi Wanink
No Score
130
5
Raymond Darcy
Kamikaze
118
6
Maurice Lucht
Team net niet
116
7
Luuk voor de Poorte
Activia 2
115
8
Pascal Mohlmann
Matenbull Bullits
115
9
Pascal Bronkhorst
Dyscalculie Dudes
112
10
Herman Ordelman
DVG
111
11
Dennis Bril
Kamikaze
110
12
Frits Verbeek
Kokkie 3
110
13
Peter Logtenberg
Red Arrows
110
14
Joop Wallenburg
't kan maar zo
106
15
Jorn Westervoorde
D.V. Hét Café 1
106
16
Paul v/d Bijl
VV 't Jebbink
106
17
Louis Beek
DWK 2
105
18
Olaf Schmidt
The Flinstones
105
19
Ingo Kaminsky
Hoe Dan 2.0
104
20
Ronald van Berkum
Dartmani
104
21
Albert Dijkslag
Café de Tapperij
100
22
Edwin Wunnink
DWK 2
100
23
Gerwin Bruggeman
DTE (Dart Team Eefde)
100

180 score

 
Naam
Teamnaam
Aantal
1
Dave Zoetbrood
GB Darts 2
2
2
Frank vd Berg
Team net niet
2
3
Nico de Goede
D.B.S. 2
2
4
Ricardo Dauvillier
P.G.V.D.K.G. 3
2
5
Albert Dijkslag
Café de Tapperij
1
6
Arnold Grotenhuys
Kings-Ton
1
7
Bas Tiemens
Fasna Flyers2
1
8
Brian Klinkien
Activia 2
1
9
Casper Ordelman
DVG
1
10
Delano van Zanten
Hoe Dan 2.0
1
11
Dennis Bril
Kamikaze
1
12
Dennis Ensing
Dartmani
1
13
Dinant van Emst
DTE (Dart Team Eefde)
1
14
Ed Dubbeldam
Bull Dogs
1
15
Geert Toorneman
The 26ers
1
16
Gerrit-Jan Jansen
Kokkie 3
1
17
Hans Lodeweges
Vrijbuiter's Prutsers
1
18
Jan Logtenberg
D.B.S. 1
1
19
Johan Bosch
Fasna Flyers2
1
20
John Kiffen
W.S.U. Lettele
1
21
Joop Wallenburg
't kan maar zo
1
22
JP Ruitenbeek
Dimis 1
1
23
Karin Kamphorst
Hoe Dan 2.0
1
24
Marcel ten Hove
Boysie 3
1
25
Marco Oostendorp
GB Darts 2
1
26
Matthew Broekman
Lucky Shot
1
27
Maurice vd Ploeg
ABC de driekwarters
1
28
Menno Wattimena
Just for Fun
1
29
Pascal Bronkhorst
Dyscalculie Dudes
1
30
Pascal Mohlmann
Matenbull Bullits
1
31
Ramon ter Huerne
Vrijbuiter 9
1
32
Raymond Darcy
Kamikaze
1
33
René Modderkolk
Zutphense Buiserds
1
34
Rick Braakman
D.B.S. 1
1
35
Rob Koopman
't kan maar zo
1
36
Robin Eekhuis
Hoe Dan 2.0
1
37
Ron Demuynck
Dimis 1
1
38
Ronald Kool
Kings-Ton
1
39
Roy Waarle
VV 't Jebbink
1
SPONSORS
Nieuwenhuis Montage Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies
Van Wijnen Dsign Reclame
Esdoorn Administratie en Belastingen DraaijerDarts
Ensing Car Rental Ensing Car Rental
DraaijerDarts Esdoorn Administratie en Belastingen
Inloggen
Inloggen