|

Speelschema derde divisie D

Wedstrijden weergeven voor team:

Week 37
Bekercompetitie 1e Ronde
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
11-09-2018
 
't Tonnetje
W.S.U. Lettele
2
-
7
10
-
22
 
-
 
dinsdag
11-09-2018
 
TapmaarBij
MatenBull 1
3
-
6
14
-
18
 
-
 
dinsdag
11-09-2018
 
Pool'KV III
Dream On
5
-
4
18
-
12
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Vrijbuiter 1
Double trouble
9
-
0
26
-
1
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Orderbos 170
Special Forces
8
-
1
24
-
6
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Modern 3
Red Bull 1
5
-
4
17
-
18
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
DVO 1
DVO 2
7
-
2
24
-
9
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
The 26ers
Vrijbuiter's Prutsers
7
-
2
24
-
14
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
D.B.S. 3
DVG
6
-
3
20
-
15
 
-
 
Week 38
Bekercompetitie 1e Ronde (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-09-2018
 
Special Forces
Orderbos 170
1
-
8
7
-
24
 
-
 
dinsdag
18-09-2018
 
MatenBull 1
TapmaarBij
8
-
1
24
-
6
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
W.S.U. Lettele
't Tonnetje
7
-
2
23
-
10
 
-
 
woensdag
21-09-2018
19-09-2018
Double trouble
Vrijbuiter 1
0
-
9
4
-
26
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Dream On
Pool'KV III
6
-
3
23
-
12
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
DVG
D.B.S. 3
5
-
4
17
-
14
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Red Bull 1
Modern 3
6
-
3
19
-
10
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
The 26ers
0
-
9
7
-
26
 
-
 
vrijdag
21-09-2018
 
DVO 2
DVO 1
5
-
4
16
-
16
 
-
 
Week 39
Speelweek 1
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
26-09-2018
 
W.S.U. Lettele
TapmaarBij
2
-
7
10
-
20
 
-
 
donderdag
27-09-2018
 
Red Bull 1
Dream On
5
-
4
19
-
17
 
-
 
donderdag
27-09-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
Opa 90 2
5
-
4
19
-
18
 
-
 
vrijdag
28-09-2018
 
DVO 2
D.B.S. 3
6
-
3
21
-
13
 
-
 
vrijdag
28-09-2018
 
D.V. De Broodgooiers
De Daltons
4
-
5
17
-
19
 
-
 
Week 40
Speelweek 2
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
01-10-2018
 
Special Forces
W.S.U. Lettele
2
-
7
10
-
22
 
-
 
dinsdag
02-10-2018
 
TapmaarBij
Vrijbuiter's Prutsers
6
-
3
18
-
15
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
Dream On
Double trouble
7
-
2
21
-
14
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
Red Bull 1
D.V. De Broodgooiers
7
-
2
23
-
11
 
-
 
vrijdag
05-10-2018
 
De Daltons
DVO 2
5
-
4
15
-
18
 
-
 
vrijdag
05-10-2018
 
D.B.S. 3
Opa 90 2
5
-
4
20
-
15
 
-
 
Week 41
Speelweek 3
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
08-10-2018
 
Opa 90 2
De Daltons
5
-
4
16
-
16
 
-
 
woensdag
10-10-2018
 
W.S.U. Lettele
Double trouble
8
-
1
24
-
5
 
-
 
donderdag
11-10-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
Special Forces
1
-
8
7
-
25
 
-
 
vrijdag
12-10-2018
 
D.B.S. 3
TapmaarBij
4
-
5
18
-
18
 
-
 
vrijdag
12-10-2018
 
DVO 2
Red Bull 1
5
-
4
19
-
16
 
-
 
vrijdag
12-10-2018
 
D.V. De Broodgooiers
Dream On
5
-
4
17
-
17
 
-
 
Week 42
Bekercompetitie Laatste 64
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
15-10-2018
 
Special Forces
DVMB 1
8
-
1
17
-
5
 
-
 
dinsdag
16-10-2018
 
Dartmani
Dream On
2
-
7
12
-
21
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
W.S.U. Lettele
Midtown
5
-
4
21
-
15
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
Vrijbuiter 5
Vrijbuiter's Prutsers
6
-
3
13
-
7
 
-
 
donderdag
25-10-2018
18-10-2018
Red Bull 1
De Buren van Dibo!
3
-
6
10
-
20
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Team net niet
DVO 2
5
-
4
12
-
9
 
-
 
vrijdag
26-10-2018
19-10-2018
D.B.S. 3
The 26ers
2
-
7
11
-
24
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
 
Fasna Flyers 1
TapmaarBij
7
-
2
16
-
8
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
 
Double trouble
S.V. Orderbos 2
3
-
6
9
-
14
 
-
 
Week 43
Bekercompetitie Laatste 64 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
23-10-2018
 
Midtown
W.S.U. Lettele
4
-
5
17
-
19
 
-
 
dinsdag
23-10-2018
 
TapmaarBij
Fasna Flyers 1
4
-
5
9
-
12
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
S.V. Orderbos 2
Double trouble
6
-
3
14
-
6
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
DVMB 1
Special Forces
8
-
1
16
-
6
 
-
 
woensdag
17-10-2018
24-10-2018
De Buren van Dibo!
Red Bull 1
5
-
4
20
-
13
 
-
 
donderdag
25-10-2018
 
Dream On
Dartmani
5
-
4
21
-
15
 
-
 
donderdag
25-10-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
Vrijbuiter 5
3
-
6
10
-
14
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
26-10-2018
The 26ers
D.B.S. 3
5
-
4
17
-
16
 
-
 
vrijdag
26-10-2018
 
DVO 2
Team net niet
8
-
1
17
-
6
 
-
 
Week 44
Speelweek 4
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
29-10-2018
 
Special Forces
D.B.S. 3
6
-
3
21
-
12
 
-
 
donderdag
01-11-2018
 
Dream On
W.S.U. Lettele
3
-
6
12
-
21
 
-
 
donderdag
01-11-2018
 
Red Bull 1
Opa 90 2
6
-
3
20
-
13
 
-
 
vrijdag
02-11-2018
 
De Daltons
TapmaarBij
5
-
4
16
-
21
 
-
 
vrijdag
02-11-2018
 
D.V. De Broodgooiers
DVO 2
7
-
2
21
-
13
 
-
 
vrijdag
02-11-2018
 
Double trouble
Vrijbuiter's Prutsers
1
-
8
11
-
23
 
-
 
Week 45
Speelweek 5
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
05-11-2018
 
Opa 90 2
D.V. De Broodgooiers
1
-
8
8
-
24
 
-
 
dinsdag
06-11-2018
 
TapmaarBij
Red Bull 1
4
-
5
16
-
17
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
W.S.U. Lettele
4
-
5
17
-
20
 
-
 
vrijdag
09-11-2018
 
De Daltons
Special Forces
2
-
7
13
-
23
 
-
 
vrijdag
09-11-2018
 
D.B.S. 3
Double trouble
5
-
4
17
-
16
 
-
 
vrijdag
09-11-2018
 
DVO 2
Dream On
5
-
4
18
-
14
 
-
 
Week 46
Speelweek 6
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
14-11-2018
 
W.S.U. Lettele
D.B.S. 3
4
-
5
15
-
18
 
-
 
donderdag
15-11-2018
 
Dream On
Vrijbuiter's Prutsers
5
-
4
19
-
14
 
-
 
donderdag
15-11-2018
 
Red Bull 1
Special Forces
8
-
1
25
-
5
 
-
 
vrijdag
16-11-2018
 
DVO 2
Opa 90 2
7
-
2
21
-
8
 
-
 
vrijdag
16-11-2018
 
D.V. De Broodgooiers
TapmaarBij
6
-
3
21
-
13
 
-
 
Week 47
Bekercompetitie Laatste 32
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-12-2018
19-11-2018
Special Forces
Brooddarters
6
-
3
12
-
9
 
-
 
dinsdag
20-11-2018
 
De Vrijbuiters
W.S.U. Lettele
7
-
2
22
-
15
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Vrijbuiter 1
Dream On
9
-
0
26
-
2
 
-
 
donderdag
22-11-2018
 
CCW 16 Darts 1
DVO 2
4
-
5
9
-
12
 
-
 
Week 48
Speelweek 7
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
26-11-2018
 
Special Forces
D.V. De Broodgooiers
7
-
2
23
-
11
 
-
 
maandag
26-11-2018
 
Opa 90 2
Dream On
3
-
6
19
-
20
 
-
 
dinsdag
27-11-2018
 
TapmaarBij
DVO 2
4
-
5
16
-
18
 
-
 
woensdag
11-04-2019
28-11-2018
Vrijbuiter's Prutsers
D.B.S. 3
5
-
4
20
-
13
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Red Bull 1
Double trouble
8
-
1
25
-
9
 
-
 
vrijdag
30-11-2018
 
De Daltons
W.S.U. Lettele
6
-
3
18
-
14
 
-
 
Week 49
Speelweek 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
03-12-2018
 
Opa 90 2
TapmaarBij
3
-
6
13
-
18
 
-
 
donderdag
18-04-2019
06-12-2018
Red Bull 1
W.S.U. Lettele
8
-
1
25
-
9
 
-
 
vrijdag
19-04-2019
07-12-2018
D.B.S. 3
Dream On
3
-
6
14
-
24
 
-
 
vrijdag
07-12-2018
 
D.V. De Broodgooiers
Double trouble
7
-
2
22
-
13
 
-
 
Week 50
Speelweek 9
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
10-12-2018
 
Special Forces
Opa 90 2
3
-
6
14
-
17
 
-
 
dinsdag
11-12-2018
 
TapmaarBij
Dream On
5
-
4
15
-
15
 
-
 
donderdag
13-12-2018
 
Red Bull 1
Vrijbuiter's Prutsers
8
-
1
24
-
7
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
De Daltons
D.B.S. 3
5
-
4
21
-
15
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
D.V. De Broodgooiers
W.S.U. Lettele
3
-
6
13
-
19
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
Double trouble
DVO 2
0
-
9
2
-
26
 
-
 
Week 51
Bekercompetitie Laatste 32 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
19-12-2018
 
W.S.U. Lettele
De Vrijbuiters
2
-
7
10
-
22
 
-
 
woensdag
21-11-2018
19-12-2018
Brooddarters
Special Forces
2
-
7
5
-
15
 
-
 
donderdag
20-12-2018
 
Dream On
Vrijbuiter 1
0
-
9
4
-
26
 
-
 
donderdag
06-12-2018
20-12-2018
Vrijbuiter's Prutsers
De Daltons
7
-
2
21
-
11
 
-
 
vrijdag
21-12-2018
 
DVO 2
CCW 16 Darts 1
3
-
6
9
-
13
 
-
 
Week 52
Kerstvakantie
Week 1
Kerstvakantie
Week 2
Bekercompetitie Laatste 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
07-01-2019
 
Special Forces
Cinemajestic Superstars
6
-
3
14
-
9
 
-
 
vrijdag
16-11-2018
11-01-2019
Double trouble
De Daltons
6
-
3
19
-
14
 
-
 
Week 3
Speelweek 10
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
14-01-2019
 
Opa 90 2
Double trouble
6
-
3
22
-
13
 
-
 
dinsdag
15-01-2019
 
TapmaarBij
Special Forces
1
-
8
8
-
23
 
-
 
woensdag
17-01-2019
16-01-2019
Vrijbuiter's Prutsers
D.V. De Broodgooiers
4
-
5
16
-
18
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
Dream On
De Daltons
8
-
1
25
-
8
 
-
 
vrijdag
18-01-2019
 
D.B.S. 3
Red Bull 1
3
-
6
10
-
22
 
-
 
Week 4
Speelweek 11
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
21-01-2019
 
Special Forces
Dream On
7
-
2
23
-
13
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
W.S.U. Lettele
Opa 90 2
5
-
4
16
-
12
 
-
 
donderdag
24-01-2019
 
Red Bull 1
De Daltons
7
-
2
21
-
9
 
-
 
vrijdag
25-01-2019
 
DVO 2
Vrijbuiter's Prutsers
5
-
4
18
-
17
 
-
 
vrijdag
25-01-2019
 
D.V. De Broodgooiers
D.B.S. 3
7
-
2
22
-
13
 
-
 
vrijdag
25-01-2019
 
Double trouble
TapmaarBij
5
-
4
15
-
16
 
-
 
Week 5
Vrij
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
15-04-2019
28-01-2019
Special Forces
DVO 2
2
-
7
13
-
22
 
-
 
vrijdag
18-01-2019
01-02-2019
DVO 2
W.S.U. Lettele
5
-
4
20
-
15
 
-
 
vrijdag
28-09-2018
01-02-2019
Double trouble
Special Forces
3
-
6
12
-
22
 
-
 
Week 6
Speelweek 12
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
04-02-2019
 
Special Forces
Double trouble
1
-
8
12
-
25
 
-
 
maandag
04-02-2019
 
Opa 90 2
Vrijbuiter's Prutsers
6
-
3
18
-
14
 
-
 
dinsdag
05-02-2019
 
TapmaarBij
W.S.U. Lettele
5
-
4
18
-
17
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Dream On
Red Bull 1
3
-
6
12
-
18
 
-
 
vrijdag
08-02-2019
 
De Daltons
D.V. De Broodgooiers
4
-
5
14
-
18
 
-
 
vrijdag
08-02-2019
 
D.B.S. 3
DVO 2
0
-
9
9
-
26
 
-
 
Week 7
Speelweek 13
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
11-02-2019
 
Opa 90 2
D.B.S. 3
3
-
6
11
-
20
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
W.S.U. Lettele
Special Forces
5
-
4
15
-
14
 
-
 
donderdag
14-02-2019
 
Vrijbuiter's Prutsers
TapmaarBij
6
-
3
20
-
13
 
-
 
vrijdag
15-02-2019
 
DVO 2
De Daltons
8
-
1
25
-
8
 
-
 
vrijdag
15-02-2019
 
D.V. De Broodgooiers
Red Bull 1
4
-
5
16
-
21
 
-
 
Week 8
Speelweek 14
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
18-02-2019
 
Special Forces
Vrijbuiter's Prutsers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
dinsdag
19-02-2019
 
TapmaarBij
D.B.S. 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
21-02-2019
 
Dream On
D.V. De Broodgooiers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
21-02-2019
 
Red Bull 1
DVO 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
22-02-2019
 
De Daltons
Opa 90 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
22-02-2019
 
Double trouble
W.S.U. Lettele
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 9
Bekercompetitie Laatste 16 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
27-02-2019
 
Cinemajestic Superstars
Special Forces
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 10
Vrij
Week 11
Speelweek 15
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
11-03-2019
 
Opa 90 2
Red Bull 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
dinsdag
12-03-2019
 
TapmaarBij
De Daltons
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
13-03-2019
 
W.S.U. Lettele
Dream On
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
14-03-2019
 
Vrijbuiter's Prutsers
Double trouble
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
15-03-2019
 
D.B.S. 3
Special Forces
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
15-03-2019
 
DVO 2
D.V. De Broodgooiers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 12
Speelweek 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
18-03-2019
 
Special Forces
De Daltons
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
W.S.U. Lettele
Vrijbuiter's Prutsers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
21-03-2019
 
Dream On
DVO 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
21-03-2019
 
Red Bull 1
TapmaarBij
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
22-03-2019
 
D.V. De Broodgooiers
Opa 90 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
22-03-2019
 
Double trouble
D.B.S. 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 13
Bekercompetitie Laatste 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
vrijdag
15-02-2019
29-03-2019
Double trouble
Dream On
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 14
Speelweek 17
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
01-04-2019
 
Special Forces
Red Bull 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
maandag
01-04-2019
 
Opa 90 2
DVO 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
dinsdag
02-04-2019
 
TapmaarBij
D.V. De Broodgooiers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
Vrijbuiter's Prutsers
Dream On
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
05-04-2019
 
De Daltons
Double trouble
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
05-04-2019
 
D.B.S. 3
W.S.U. Lettele
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 15
Speelweek 18
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
10-04-2019
 
W.S.U. Lettele
De Daltons
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
11-04-2019
 
Dream On
Opa 90 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
30-11-2018
12-04-2019
D.B.S. 3
Vrijbuiter's Prutsers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
DVO 2
TapmaarBij
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
D.V. De Broodgooiers
Special Forces
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
Double trouble
Red Bull 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 16
Speelweek 19
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
16-04-2019
 
TapmaarBij
Opa 90 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
05-12-2018
17-04-2019
W.S.U. Lettele
Red Bull 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
06-12-2018
18-04-2019
Dream On
D.B.S. 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
19-04-2019
 
De Daltons
Vrijbuiter's Prutsers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
07-12-2018
19-04-2019
DVO 2
Special Forces
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
19-04-2019
 
Double trouble
D.V. De Broodgooiers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 17
Bekercompetitie Laatste 8 (return)
Week 18
Speelweek 20
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
29-04-2019
 
Opa 90 2
Special Forces
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
01-05-2019
 
W.S.U. Lettele
D.V. De Broodgooiers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
02-05-2019
 
Dream On
TapmaarBij
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
02-05-2019
 
Vrijbuiter's Prutsers
Red Bull 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
03-05-2019
 
D.B.S. 3
De Daltons
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
03-05-2019
 
DVO 2
Double trouble
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 19
Speelweek 21
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
06-05-2019
 
Special Forces
TapmaarBij
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
08-05-2019
 
W.S.U. Lettele
DVO 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
09-05-2019
 
Red Bull 1
D.B.S. 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
10-05-2019
 
De Daltons
Dream On
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
10-05-2019
 
D.V. De Broodgooiers
Vrijbuiter's Prutsers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
10-05-2019
 
Double trouble
Opa 90 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 20
Speelweek 22
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
13-05-2019
 
Opa 90 2
W.S.U. Lettele
 
-
 
 
-
 
 
-
 
dinsdag
14-05-2019
 
TapmaarBij
Double trouble
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Dream On
Special Forces
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Vrijbuiter's Prutsers
DVO 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
17-05-2019
 
De Daltons
Red Bull 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
17-05-2019
 
D.B.S. 3
D.V. De Broodgooiers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
SPONSORS
Café De Vrijbuiter Bas Koeltechniek
DraaijerDarts Dsign Reclame
Ensing Car Rental Eetcafé Modern
't Vossegat, dé locatie voor een feest, gezins- of bedrijfsuitje! Esdoorn Administratie en Belastingen
Dibo Darts & Biljart Speciaalzaak Dibo Darts & Biljart Speciaalzaak
Inloggen
Inloggen