|

Scores derde divisie D

Hoogste finish

 
Naam
Teamnaam
Score
1
Alfons Spikker
W.S.U. Lettele
151
2
Randy Steijn
Special Forces
147
3
Ralf Bouwmeester
Opa 90 2
136
4
Huub vd Wees
Special Forces
135
5
Bas Groothuis
Dream On
130
6
Hidde Hofland
TapmaarBij
130
7
Johnny v Eek
DVO 2
130
8
Gerrit Schurink
Red Bull 1
128
9
Neal Koedijk
D.V. De Broodgooiers
128
10
Gert Veldhuis
D.B.S. 3
126
11
Jan de Graaf
TapmaarBij
124
12
Marco Schiphorst
D.V. De Broodgooiers
121
13
Danny Mol
Double trouble
120
14
Teunis Kuiper
D.B.S. 3
120
15
Matthijs vd Schootbrugge
Red Bull 1
119
16
Jan Welgraven
W.S.U. Lettele
116
17
Torval van den Hoogen
TapmaarBij
116
18
Jonathan v.d. Ende
Red Bull 1
114
19
Martijn Stegink
D.V. De Broodgooiers
113
20
Remy Coco
Dream On
109
21
John Kiffen
W.S.U. Lettele
108
22
Manfred Gerritsen
Double trouble
108
23
Ronnie Hartung
De Daltons
107
24
Dennis Gerritsen
Double trouble
104
25
Erwin van Marle
Red Bull 1
104
26
Jeroen Rutten
Vrijbuiter's Prutsers
104
27
Alfons Pieters
Opa 90 2
103
28
Harry Zoetbrood
Dream On
103
29
Jan van Ommen
Dream On
103
30
Martin Krouwel
Vrijbuiter's Prutsers
103
31
Simon van den Bent
Special Forces
102

180 score

 
Naam
Teamnaam
Aantal
1
Martijn Stegink
D.V. De Broodgooiers
9
2
Rob Treurniet
D.V. De Broodgooiers
7
3
Jonathan v.d. Ende
Red Bull 1
5
4
Danny v Norel
DVO 2
3
5
Gerrit Schurink
Red Bull 1
3
6
John Kiffen
W.S.U. Lettele
3
7
Mark Boschloo
D.V. De Broodgooiers
3
8
Paul te Boekhorst
W.S.U. Lettele
3
9
Ralf Bouwmeester
Opa 90 2
3
10
Randy Steijn
Special Forces
3
11
Richard Hertgers
Vrijbuiter's Prutsers
3
12
Bas Groothuis
Dream On
2
13
Gerard Koelewijn
DVO 2
2
14
Harry Zoetbrood
Dream On
2
15
Huub vd Wees
Special Forces
2
16
Jan de Graaf
TapmaarBij
2
17
John Meredith
De Daltons
2
18
Kees Huisman
Special Forces
2
19
Martijn Mengerink
Red Bull 1
2
20
Melvin Smit
Double trouble
2
21
Teunis Kuiper
D.B.S. 3
2
22
Wietse Wijnands
De Daltons
2
23
Alfons Spikker
W.S.U. Lettele
1
24
Arjan Nieuwenhuis
DVO 2
1
25
Bryan Winter
DVO 2
1
26
Ed vd Haar
D.B.S. 3
1
27
Frans Wilbrink
De Daltons
1
28
Hidde Hofland
TapmaarBij
1
29
Ilmi Anten
DVO 2
1
30
Jan Welgraven
W.S.U. Lettele
1
31
Marc Jansen
Red Bull 1
1
32
Martin Krouwel
Vrijbuiter's Prutsers
1
33
Matthijs vd Schootbrugge
Red Bull 1
1
34
Remy Coco
Dream On
1
35
Robbie Gerritsen
Special Forces
1
36
Robert Gerritsen
W.S.U. Lettele
1
37
Ronnie Hartung
De Daltons
1
38
Theo Jans
Red Bull 1
1
39
Thijs van den Broek
Opa 90 2
1
40
Torval van den Hoogen
TapmaarBij
1
SPONSORS
Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies Ensing Car Rental
Esdoorn Administratie en Belastingen Dibo Darts & Biljart Speciaalzaak
CREMIDO De Voskamp Groep
Café De Vrijbuiter Café De Vrijbuiter
De Voskamp Groep CREMIDO
Inloggen
Inloggen