|

Speelschema derde divisie A

LET OP:  LET OP:

Dartteam Mordern 3 is verhuist van locatie en ook hun speeldag is gewijzigd naar de vrijdag,

Wedstrijden weergeven voor team:

Week 37
Bekercompetitie 1e Ronde
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
11-09-2018
 
Matenbull 3
The Golden Arrows
4
-
5
16
-
16
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
S.V. Orderbos 2
Biekriet
2
-
7
8
-
22
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Modern 3
Red Bull 1
5
-
4
17
-
18
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Team Vergane Glorie
Grolsch Bar Superstars
4
-
5
15
-
18
 
-
 
woensdag
14-09-2018
12-09-2018
Perron 1
Dibo The City 1
6
-
3
21
-
14
 
-
 
donderdag
13-09-2018
 
Apeldoornse Boys 2
PlanB
1
-
8
10
-
23
 
-
 
donderdag
13-09-2018
 
CCW 16 Darts 1
VV 't Jebbink
4
-
5
17
-
19
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
Dartaholics
Vrijbuiter 5
9
-
0
26
-
1
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
The 26ers
Vrijbuiter's Prutsers
7
-
2
24
-
14
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
D.B.S. 3
DVG
6
-
3
20
-
15
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
The Future
Pool KV 1
2
-
7
12
-
23
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
DTE (Dart Team Eefde)
Kings B.A.
2
-
7
11
-
21
 
-
 
Week 38
Bekercompetitie 1e Ronde (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-09-2018
 
Pool KV 1
The Future
4
-
5
16
-
17
 
-
 
dinsdag
18-09-2018
 
The Golden Arrows
Matenbull 3
4
-
5
16
-
18
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
Vrijbuiter 5
Dartaholics
1
-
8
6
-
25
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
Dibo The City 1
Perron 1
5
-
4
24
-
21
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
VV 't Jebbink
CCW 16 Darts 1
7
-
2
22
-
16
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
PlanB
Apeldoornse Boys 2
8
-
1
23
-
6
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Biekriet
S.V. Orderbos 2
5
-
4
17
-
16
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Kings B.A.
DTE (Dart Team Eefde)
5
-
4
16
-
15
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
DVG
D.B.S. 3
5
-
4
17
-
14
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Red Bull 1
Modern 3
6
-
3
19
-
10
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
The 26ers
0
-
9
7
-
26
 
-
 
vrijdag
21-09-2018
 
Grolsch Bar Superstars
Team Vergane Glorie
2
-
7
10
-
23
 
-
 
Week 39
Speelweek 1
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
25-09-2018
 
Matenbull 3
Kings B.A.
7
-
2
23
-
9
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
Vrijbuiter 5
Apeldoornse Boys 2
2
-
7
12
-
21
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
VV 't Jebbink
The 26ers
3
-
6
16
-
20
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
Modern 3
DVG
3
-
6
18
-
20
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
Team Vergane Glorie
Dibo The City 1
8
-
1
24
-
11
 
-
 
vrijdag
28-09-2018
 
The Future
Biekriet
3
-
6
13
-
20
 
-
 
Week 40
Speelweek 2
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
03-10-2018
 
Dibo The City 1
VV 't Jebbink
2
-
7
11
-
22
 
-
 
woensdag
03-10-2018
 
Team Vergane Glorie
The Future
9
-
0
26
-
4
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
Biekriet
Modern 3
7
-
2
22
-
8
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Matenbull 3
1
-
8
7
-
25
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
DVG
Kings B.A.
8
-
1
25
-
14
 
-
 
Week 41
Speelweek 3
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
09-10-2018
 
Matenbull 3
The 26ers
4
-
5
18
-
17
 
-
 
woensdag
10-10-2018
 
Vrijbuiter 5
VV 't Jebbink
3
-
6
16
-
20
 
-
 
woensdag
10-10-2018
 
Modern 3
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
22
 
-
 
donderdag
11-10-2018
 
Kings B.A.
Biekriet
5
-
4
19
-
14
 
-
 
donderdag
11-10-2018
 
DVG
Apeldoornse Boys 2
2
-
7
10
-
22
 
-
 
vrijdag
12-10-2018
 
The Future
Dibo The City 1
5
-
4
20
-
14
 
-
 
Week 42
Bekercompetitie Laatste 64
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
16-10-2018
 
MatenBull 1
Matenbull 3
8
-
1
24
-
12
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
Vrijbuiter 5
Vrijbuiter's Prutsers
6
-
3
13
-
7
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
S.V. Orderbos 5
Modern 3
0
-
9
2
-
18
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
Kings
VV 't Jebbink
6
-
3
21
-
16
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Perron nul
Team Vergane Glorie
7
-
2
23
-
12
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Biekriet
Café Titus 2
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Bull Shit
6
-
3
13
-
7
 
-
 
vrijdag
26-10-2018
19-10-2018
D.B.S. 3
The 26ers
2
-
7
11
-
24
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
 
Fasna Flyers2
Dibo The City 1
4
-
5
9
-
12
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
 
Perron 1
Kings B.A.
5
-
4
17
-
12
 
-
 
Week 43
Bekercompetitie Laatste 64 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
23-10-2018
 
Bull Shit
Apeldoornse Boys 2
1
-
8
5
-
17
 
-
 
dinsdag
23-10-2018
 
Matenbull 3
MatenBull 1
1
-
8
6
-
23
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Café Titus 2
Biekriet
2
-
7
13
-
20
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Dibo The City 1
Fasna Flyers2
4
-
5
10
-
12
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
VV 't Jebbink
Kings
5
-
4
18
-
16
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Modern 3
S.V. Orderbos 5
8
-
1
16
-
7
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Team Vergane Glorie
Perron nul
4
-
5
15
-
17
 
-
 
donderdag
25-10-2018
 
Kings B.A.
Perron 1
4
-
5
18
-
17
 
-
 
donderdag
18-10-2018
25-10-2018
DVG
The Future
7
-
2
15
-
6
 
-
 
donderdag
25-10-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
Vrijbuiter 5
3
-
6
10
-
14
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
26-10-2018
The 26ers
D.B.S. 3
5
-
4
17
-
16
 
-
 
Week 44
Speelweek 4
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
31-10-2018
 
Dibo The City 1
Vrijbuiter 5
6
-
3
22
-
17
 
-
 
woensdag
31-10-2018
 
VV 't Jebbink
Matenbull 3
3
-
6
11
-
22
 
-
 
woensdag
31-10-2018
 
Team Vergane Glorie
Kings B.A.
8
-
1
25
-
7
 
-
 
donderdag
01-11-2018
 
Biekriet
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
19
-
16
 
-
 
donderdag
14-03-2019
01-11-2018
DVG
The 26ers
6
-
3
21
-
15
 
-
 
Week 45
Speelweek 5
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
06-11-2018
 
Matenbull 3
Vrijbuiter 5
7
-
2
23
-
15
 
-
 
woensdag
07-11-2018
 
Modern 3
Dibo The City 1
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Biekriet
The 26ers
2
-
7
12
-
22
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Team Vergane Glorie
0
-
9
9
-
26
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Kings B.A.
The Future
6
-
3
21
-
14
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
DVG
VV 't Jebbink
3
-
6
13
-
21
 
-
 
vrijdag
26-10-2018
09-11-2018
The Future
DVG
8
-
1
16
-
5
 
-
 
Week 46
Speelweek 6
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
14-11-2018
 
Vrijbuiter 5
DVG
4
-
5
17
-
16
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
Dibo The City 1
Matenbull 3
2
-
7
7
-
24
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
VV 't Jebbink
Biekriet
3
-
6
17
-
21
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
Modern 3
Kings B.A.
3
-
6
10
-
19
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
Team Vergane Glorie
The 26ers
8
-
1
24
-
8
 
-
 
donderdag
04-04-2019
15-11-2018
Apeldoornse Boys 2
The Future
4
-
5
15
-
19
 
-
 
Week 47
Bekercompetitie Laatste 32
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
23-11-2018
19-11-2018
The 26ers
Pool KV 1
6
-
3
20
-
12
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Vrijbuiter 5
The Future
5
-
4
13
-
10
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Orderbos 170
Biekriet
6
-
3
17
-
12
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Dibo The City 1
DTE (Dart Team Eefde)
6
-
3
14
-
8
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Modern 3
Opa'90 3
6
-
3
12
-
10
 
-
 
donderdag
22-11-2018
 
The Vikings
Apeldoornse Boys 2
7
-
2
15
-
6
 
-
 
Week 48
Speelweek 7
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
28-11-2018
 
Team Vergane Glorie
VV 't Jebbink
6
-
3
20
-
12
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Biekriet
Vrijbuiter 5
5
-
4
17
-
17
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Modern 3
8
-
1
24
-
8
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Kings B.A.
Dibo The City 1
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
DVG
Matenbull 3
2
-
7
13
-
22
 
-
 
vrijdag
30-11-2018
 
The 26ers
The Future
4
-
5
16
-
17
 
-
 
Week 49
Speelweek 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
05-12-2018
03-12-2018
Modern 3
The 26ers
4
-
5
16
-
20
 
-
 
dinsdag
04-12-2018
 
Matenbull 3
Biekriet
6
-
3
20
-
13
 
-
 
donderdag
06-12-2018
 
Kings B.A.
Apeldoornse Boys 2
5
-
4
17
-
15
 
-
 
donderdag
18-04-2019
06-12-2018
DVG
Dibo The City 1
5
-
4
19
-
15
 
-
 
vrijdag
07-12-2018
 
The Future
VV 't Jebbink
7
-
2
20
-
14
 
-
 
vrijdag
21-12-2018
07-12-2018
DTE (Dart Team Eefde)
Dibo The City 1
5
-
4
11
-
10
 
-
 
Week 50
Speelweek 9
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
12-12-2018
 
VV 't Jebbink
Modern 3
5
-
4
18
-
19
 
-
 
woensdag
12-12-2018
 
Team Vergane Glorie
Matenbull 3
7
-
2
22
-
13
 
-
 
donderdag
13-12-2018
 
Biekriet
DVG
6
-
3
20
-
12
 
-
 
donderdag
13-12-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Dibo The City 1
6
-
3
19
-
12
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
The 26ers
Kings B.A.
8
-
1
25
-
11
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
The Future
Vrijbuiter 5
4
-
5
18
-
18
 
-
 
Week 51
Bekercompetitie Laatste 32 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-12-2018
 
Pool KV 1
The 26ers
3
-
6
16
-
22
 
-
 
dinsdag
18-12-2018
 
Opa'90 3
Modern 3
7
-
2
15
-
8
 
-
 
woensdag
05-12-2018
19-12-2018
Vrijbuiter 5
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
19
 
-
 
donderdag
20-12-2018
 
Biekriet
Orderbos 170
3
-
6
10
-
21
 
-
 
donderdag
20-12-2018
 
Apeldoornse Boys 2
The Vikings
4
-
5
12
-
10
 
-
 
vrijdag
21-12-2018
 
The Future
Vrijbuiter 5
6
-
3
15
-
9
 
-
 
Week 52
Kerstvakantie
Week 1
Kerstvakantie
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
vrijdag
05-10-2018
04-01-2019
The 26ers
Vrijbuiter 5
5
-
4
21
-
16
 
-
 
vrijdag
02-11-2018
04-01-2019
The Future
Modern 3
8
-
1
23
-
7
 
-
 
Week 2
Bekercompetitie Laatste 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
07-01-2019
 
Ozzy Renegades
The Future
6
-
3
13
-
9
 
-
 
vrijdag
11-01-2019
 
Dartaholics
The 26ers
7
-
2
23
-
12
 
-
 
vrijdag
11-01-2019
 
Opa'90 4
Dibo The City 1
6
-
3
14
-
8
 
-
 
Week 3
Speelweek 10
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
15-01-2019
 
Matenbull 3
The Future
3
-
6
12
-
21
 
-
 
woensdag
16-01-2019
 
Dibo The City 1
Biekriet
6
-
3
22
-
14
 
-
 
woensdag
16-01-2019
 
Modern 3
Vrijbuiter 5
4
-
5
16
-
17
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
Apeldoornse Boys 2
The 26ers
4
-
5
17
-
19
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
Kings B.A.
VV 't Jebbink
7
-
2
20
-
11
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
DVG
Team Vergane Glorie
2
-
7
7
-
22
 
-
 
Week 4
Speelweek 11
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
23-01-2019
 
Vrijbuiter 5
Kings B.A.
4
-
5
16
-
20
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
VV 't Jebbink
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
22
-
12
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
Modern 3
Matenbull 3
4
-
5
15
-
18
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
Team Vergane Glorie
Biekriet
7
-
2
24
-
7
 
-
 
vrijdag
25-01-2019
 
The 26ers
Dibo The City 1
6
-
3
20
-
13
 
-
 
Week 5
Vrij
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
vrijdag
25-01-2019
01-02-2019
The Future
DVG
8
-
1
25
-
8
 
-
 
Week 6
Speelweek 12
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
06-02-2019
 
Dibo The City 1
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
20
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Biekriet
The Future
2
-
7
7
-
22
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Apeldoornse Boys 2
Vrijbuiter 5
5
-
4
20
-
14
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Kings B.A.
Matenbull 3
2
-
7
10
-
21
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
DVG
Modern 3
6
-
3
20
-
10
 
-
 
vrijdag
08-02-2019
 
The 26ers
VV 't Jebbink
8
-
1
24
-
8
 
-
 
Week 7
Speelweek 13
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
12-02-2019
 
Matenbull 3
Apeldoornse Boys 2
8
-
1
25
-
8
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
Vrijbuiter 5
The 26ers
3
-
6
12
-
21
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
VV 't Jebbink
Dibo The City 1
8
-
1
23
-
11
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
Modern 3
Biekriet
4
-
5
16
-
17
 
-
 
donderdag
14-02-2019
 
Kings B.A.
DVG
6
-
3
21
-
14
 
-
 
vrijdag
15-02-2019
 
The Future
Team Vergane Glorie
1
-
8
10
-
24
 
-
 
Week 8
Speelweek 14
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
20-02-2019
 
Dibo The City 1
The Future
4
-
5
13
-
20
 
-
 
woensdag
20-02-2019
 
VV 't Jebbink
Vrijbuiter 5
7
-
2
21
-
8
 
-
 
woensdag
20-02-2019
 
Team Vergane Glorie
Modern 3
8
-
1
23
-
7
 
-
 
donderdag
22-02-2019
21-02-2019
The 26ers
Matenbull 3
5
-
4
19
-
18
 
-
 
donderdag
21-02-2019
 
Biekriet
Kings B.A.
3
-
6
11
-
19
 
-
 
Week 9
Bekercompetitie Laatste 16 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
27-02-2019
 
Dibo The City 1
Opa'90 4
2
-
7
6
-
14
 
-
 
donderdag
21-02-2019
28-02-2019
Apeldoornse Boys 2
DVG
5
-
4
18
-
15
 
-
 
vrijdag
01-03-2019
 
The 26ers
Dartaholics
1
-
8
10
-
25
 
-
 
vrijdag
01-03-2019
 
The Future
Ozzy Renegades
4
-
5
9
-
11
 
-
 
Week 10
Vrij
Week 11
Speelweek 15
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
13-03-2019
 
Vrijbuiter 5
Dibo The City 1
4
-
5
18
-
15
 
-
 
donderdag
14-03-2019
 
Apeldoornse Boys 2
Biekriet
6
-
3
20
-
17
 
-
 
donderdag
14-03-2019
 
Kings B.A.
Team Vergane Glorie
2
-
7
8
-
23
 
-
 
vrijdag
15-03-2019
 
Modern 3
The Future
4
-
5
17
-
19
 
-
 
Week 12
Speelweek 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
20-03-2019
 
Vrijbuiter 5
Matenbull 3
3
-
6
10
-
19
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
Dibo The City 1
Modern 3
6
-
3
20
-
16
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
VV 't Jebbink
DVG
7
-
2
24
-
9
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
Team Vergane Glorie
Apeldoornse Boys 2
5
-
4
17
-
13
 
-
 
vrijdag
22-03-2019
 
The 26ers
Biekriet
8
-
1
24
-
8
 
-
 
Week 13
Bekercompetitie Laatste 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
12-03-2019
26-03-2019
Matenbull 3
VV 't Jebbink
7
-
2
21
-
11
 
-
 
donderdag
02-11-2018
28-03-2019
The 26ers
DVG
7
-
2
23
-
11
 
-
 
vrijdag
22-03-2019
29-03-2019
The Future
Kings B.A.
6
-
3
19
-
15
 
-
 
Week 14
Speelweek 17
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
02-04-2019
 
Matenbull 3
Dibo The City 1
8
-
1
25
-
7
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
Biekriet
VV 't Jebbink
2
-
7
11
-
22
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
Kings B.A.
Modern 3
5
-
4
19
-
12
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
DVG
Vrijbuiter 5
3
-
6
18
-
21
 
-
 
vrijdag
05-04-2019
 
The 26ers
Team Vergane Glorie
3
-
6
16
-
20
 
-
 
vrijdag
16-11-2018
05-04-2019
The Future
Apeldoornse Boys 2
9
-
0
26
-
9
 
-
 
Week 15
Speelweek 18
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
09-04-2019
 
Matenbull 3
DVG
8
-
1
24
-
9
 
-
 
woensdag
10-04-2019
 
Vrijbuiter 5
Biekriet
3
-
6
16
-
19
 
-
 
woensdag
10-04-2019
 
Dibo The City 1
Kings B.A.
7
-
2
20
-
7
 
-
 
woensdag
10-04-2019
 
VV 't Jebbink
Team Vergane Glorie
5
-
4
15
-
13
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
The Future
The 26ers
5
-
4
16
-
14
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
Modern 3
Apeldoornse Boys 2
4
-
5
16
-
20
 
-
 
Week 16
Speelweek 19
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
05-12-2018
17-04-2019
Dibo The City 1
DVG
6
-
3
19
-
16
 
-
 
woensdag
17-04-2019
 
VV 't Jebbink
The Future
4
-
5
14
-
18
 
-
 
woensdag
17-04-2019
 
Team Vergane Glorie
Vrijbuiter 5
6
-
3
21
-
17
 
-
 
donderdag
18-04-2019
 
Biekriet
Matenbull 3
2
-
7
8
-
22
 
-
 
donderdag
18-04-2019
 
Apeldoornse Boys 2
Kings B.A.
4
-
5
16
-
17
 
-
 
vrijdag
19-04-2019
 
The 26ers
Modern 3
5
-
4
18
-
14
 
-
 
Week 17
Bekercompetitie Laatste 8 (return)
Week 18
Speelweek 20
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
30-04-2019
 
Matenbull 3
Team Vergane Glorie
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
01-05-2019
 
Vrijbuiter 5
The Future
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
01-05-2019
 
Dibo The City 1
Apeldoornse Boys 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
02-05-2019
 
Kings B.A.
The 26ers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
02-05-2019
 
DVG
Biekriet
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
03-05-2019
 
Modern 3
VV 't Jebbink
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 19
Speelweek 21
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
08-05-2019
 
Vrijbuiter 5
Modern 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
08-05-2019
 
VV 't Jebbink
Kings B.A.
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
08-05-2019
 
Team Vergane Glorie
DVG
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
09-05-2019
 
Biekriet
Dibo The City 1
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
10-05-2019
 
The 26ers
Apeldoornse Boys 2
 
-
 
 
-
 
 
-
 
vrijdag
10-05-2019
 
The Future
Matenbull 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
Week 20
Speelweek 22
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
14-05-2019
 
Matenbull 3
Modern 3
 
-
 
 
-
 
 
-
 
woensdag
15-05-2019
 
Dibo The City 1
The 26ers
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Biekriet
Team Vergane Glorie
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Apeldoornse Boys 2
VV 't Jebbink
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Kings B.A.
Vrijbuiter 5
 
-
 
 
-
 
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
DVG
The Future
 
-
 
 
-
 
 
-
 
SPONSORS
't Vossegat, dé locatie voor een feest, gezins- of bedrijfsuitje! DraaijerDarts
CREMIDO Dsign Reclame
Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies Nieuwenhuis Montage
Bas Koeltechniek Bas Koeltechniek
Nieuwenhuis Montage Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies
Inloggen
Inloggen