|

Speelschema derde divisie A

LET OP:  LET OP:

Dartteam Mordern 3 is verhuist van locatie en ook hun speeldag is gewijzigd naar de vrijdag,

Wedstrijden weergeven voor team:

Week 37
Bekercompetitie 1e Ronde
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
11-09-2018
 
Matenbull 3
The Golden Arrows
4
-
5
16
-
16
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
S.V. Orderbos 2
Biekriet
2
-
7
8
-
22
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Modern 3
Red Bull 1
5
-
4
17
-
18
 
-
 
woensdag
12-09-2018
 
Team Vergane Glorie
Grolsch Bar Superstars
4
-
5
15
-
18
 
-
 
woensdag
14-09-2018
12-09-2018
Perron 1
Dibo The City 1
6
-
3
21
-
14
 
-
 
donderdag
13-09-2018
 
Apeldoornse Boys 2
PlanB
1
-
8
10
-
23
 
-
 
donderdag
13-09-2018
 
CCW 16 Darts 1
VV 't Jebbink
4
-
5
17
-
19
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
Dartaholics
Vrijbuiter 5
9
-
0
26
-
1
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
The 26ers
Vrijbuiter's Prutsers
7
-
2
24
-
14
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
D.B.S. 3
DVG
6
-
3
20
-
15
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
The Future
Pool KV 1
2
-
7
12
-
23
 
-
 
vrijdag
14-09-2018
 
DTE (Dart Team Eefde)
Kings B.A.
2
-
7
11
-
21
 
-
 
Week 38
Bekercompetitie 1e Ronde (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-09-2018
 
Pool KV 1
The Future
4
-
5
16
-
17
 
-
 
dinsdag
18-09-2018
 
The Golden Arrows
Matenbull 3
4
-
5
16
-
18
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
Vrijbuiter 5
Dartaholics
1
-
8
6
-
25
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
Dibo The City 1
Perron 1
5
-
4
24
-
21
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
VV 't Jebbink
CCW 16 Darts 1
7
-
2
22
-
16
 
-
 
woensdag
19-09-2018
 
PlanB
Apeldoornse Boys 2
8
-
1
23
-
6
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Biekriet
S.V. Orderbos 2
5
-
4
17
-
16
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Kings B.A.
DTE (Dart Team Eefde)
5
-
4
16
-
15
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
DVG
D.B.S. 3
5
-
4
17
-
14
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Red Bull 1
Modern 3
6
-
3
19
-
10
 
-
 
donderdag
20-09-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
The 26ers
0
-
9
7
-
26
 
-
 
vrijdag
21-09-2018
 
Grolsch Bar Superstars
Team Vergane Glorie
2
-
7
10
-
23
 
-
 
Week 39
Speelweek 1
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
25-09-2018
 
Matenbull 3
Kings B.A.
7
-
2
23
-
9
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
Vrijbuiter 5
Apeldoornse Boys 2
2
-
7
12
-
21
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
VV 't Jebbink
The 26ers
3
-
6
16
-
20
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
Modern 3
DVG
3
-
6
18
-
20
 
-
 
woensdag
26-09-2018
 
Team Vergane Glorie
Dibo The City 1
8
-
1
24
-
11
 
-
 
vrijdag
28-09-2018
 
The Future
Biekriet
3
-
6
13
-
20
 
-
 
Week 40
Speelweek 2
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
03-10-2018
 
Dibo The City 1
VV 't Jebbink
2
-
7
11
-
22
 
-
 
woensdag
03-10-2018
 
Team Vergane Glorie
The Future
9
-
0
26
-
4
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
Biekriet
Modern 3
7
-
2
22
-
8
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Matenbull 3
1
-
8
7
-
25
 
-
 
donderdag
04-10-2018
 
DVG
Kings B.A.
8
-
1
25
-
14
 
-
 
Week 41
Speelweek 3
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
09-10-2018
 
Matenbull 3
The 26ers
4
-
5
18
-
17
 
-
 
woensdag
10-10-2018
 
Vrijbuiter 5
VV 't Jebbink
3
-
6
16
-
20
 
-
 
woensdag
10-10-2018
 
Modern 3
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
22
 
-
 
donderdag
11-10-2018
 
Kings B.A.
Biekriet
5
-
4
19
-
14
 
-
 
donderdag
11-10-2018
 
DVG
Apeldoornse Boys 2
2
-
7
10
-
22
 
-
 
vrijdag
12-10-2018
 
The Future
Dibo The City 1
5
-
4
20
-
14
 
-
 
Week 42
Bekercompetitie Laatste 64
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
16-10-2018
 
MatenBull 1
Matenbull 3
8
-
1
24
-
12
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
Vrijbuiter 5
Vrijbuiter's Prutsers
6
-
3
13
-
7
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
S.V. Orderbos 5
Modern 3
0
-
9
2
-
18
 
-
 
woensdag
17-10-2018
 
Kings
VV 't Jebbink
6
-
3
21
-
16
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Perron nul
Team Vergane Glorie
7
-
2
23
-
12
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Biekriet
Café Titus 2
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
18-10-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Bull Shit
6
-
3
13
-
7
 
-
 
vrijdag
26-10-2018
19-10-2018
D.B.S. 3
The 26ers
2
-
7
11
-
24
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
 
Fasna Flyers2
Dibo The City 1
4
-
5
9
-
12
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
 
Perron 1
Kings B.A.
5
-
4
17
-
12
 
-
 
Week 43
Bekercompetitie Laatste 64 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
23-10-2018
 
Bull Shit
Apeldoornse Boys 2
1
-
8
5
-
17
 
-
 
dinsdag
23-10-2018
 
Matenbull 3
MatenBull 1
1
-
8
6
-
23
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Café Titus 2
Biekriet
2
-
7
13
-
20
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Dibo The City 1
Fasna Flyers2
4
-
5
10
-
12
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
VV 't Jebbink
Kings
5
-
4
18
-
16
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Modern 3
S.V. Orderbos 5
8
-
1
16
-
7
 
-
 
woensdag
24-10-2018
 
Team Vergane Glorie
Perron nul
4
-
5
15
-
17
 
-
 
donderdag
25-10-2018
 
Kings B.A.
Perron 1
4
-
5
18
-
17
 
-
 
donderdag
18-10-2018
25-10-2018
DVG
The Future
7
-
2
15
-
6
 
-
 
donderdag
25-10-2018
 
Vrijbuiter's Prutsers
Vrijbuiter 5
3
-
6
10
-
14
 
-
 
vrijdag
19-10-2018
26-10-2018
The 26ers
D.B.S. 3
5
-
4
17
-
16
 
-
 
Week 44
Speelweek 4
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
31-10-2018
 
Dibo The City 1
Vrijbuiter 5
6
-
3
22
-
17
 
-
 
woensdag
31-10-2018
 
VV 't Jebbink
Matenbull 3
3
-
6
11
-
22
 
-
 
woensdag
31-10-2018
 
Team Vergane Glorie
Kings B.A.
8
-
1
25
-
7
 
-
 
donderdag
01-11-2018
 
Biekriet
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
19
-
16
 
-
 
donderdag
14-03-2019
01-11-2018
DVG
The 26ers
6
-
3
21
-
15
 
-
 
Week 45
Speelweek 5
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
06-11-2018
 
Matenbull 3
Vrijbuiter 5
7
-
2
23
-
15
 
-
 
woensdag
07-11-2018
 
Modern 3
Dibo The City 1
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Biekriet
The 26ers
2
-
7
12
-
22
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Team Vergane Glorie
0
-
9
9
-
26
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
Kings B.A.
The Future
6
-
3
21
-
14
 
-
 
donderdag
08-11-2018
 
DVG
VV 't Jebbink
3
-
6
13
-
21
 
-
 
vrijdag
26-10-2018
09-11-2018
The Future
DVG
8
-
1
16
-
5
 
-
 
Week 46
Speelweek 6
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
14-11-2018
 
Vrijbuiter 5
DVG
4
-
5
17
-
16
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
Dibo The City 1
Matenbull 3
2
-
7
7
-
24
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
VV 't Jebbink
Biekriet
3
-
6
17
-
21
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
Modern 3
Kings B.A.
3
-
6
10
-
19
 
-
 
woensdag
14-11-2018
 
Team Vergane Glorie
The 26ers
8
-
1
24
-
8
 
-
 
donderdag
04-04-2019
15-11-2018
Apeldoornse Boys 2
The Future
4
-
5
15
-
19
 
-
 
Week 47
Bekercompetitie Laatste 32
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
23-11-2018
19-11-2018
The 26ers
Pool KV 1
6
-
3
20
-
12
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Vrijbuiter 5
The Future
5
-
4
13
-
10
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Orderbos 170
Biekriet
6
-
3
17
-
12
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Dibo The City 1
DTE (Dart Team Eefde)
6
-
3
14
-
8
 
-
 
woensdag
21-11-2018
 
Modern 3
Opa'90 3
6
-
3
12
-
10
 
-
 
donderdag
22-11-2018
 
The Vikings
Apeldoornse Boys 2
7
-
2
15
-
6
 
-
 
Week 48
Speelweek 7
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
28-11-2018
 
Team Vergane Glorie
VV 't Jebbink
6
-
3
20
-
12
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Biekriet
Vrijbuiter 5
5
-
4
17
-
17
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Modern 3
8
-
1
24
-
8
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
Kings B.A.
Dibo The City 1
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
29-11-2018
 
DVG
Matenbull 3
2
-
7
13
-
22
 
-
 
vrijdag
30-11-2018
 
The 26ers
The Future
4
-
5
16
-
17
 
-
 
Week 49
Speelweek 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
05-12-2018
03-12-2018
Modern 3
The 26ers
4
-
5
16
-
20
 
-
 
dinsdag
04-12-2018
 
Matenbull 3
Biekriet
6
-
3
20
-
13
 
-
 
donderdag
06-12-2018
 
Kings B.A.
Apeldoornse Boys 2
5
-
4
17
-
15
 
-
 
donderdag
18-04-2019
06-12-2018
DVG
Dibo The City 1
5
-
4
19
-
15
 
-
 
vrijdag
07-12-2018
 
The Future
VV 't Jebbink
7
-
2
20
-
14
 
-
 
vrijdag
21-12-2018
07-12-2018
DTE (Dart Team Eefde)
Dibo The City 1
5
-
4
11
-
10
 
-
 
Week 50
Speelweek 9
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
12-12-2018
 
VV 't Jebbink
Modern 3
5
-
4
18
-
19
 
-
 
woensdag
12-12-2018
 
Team Vergane Glorie
Matenbull 3
7
-
2
22
-
13
 
-
 
donderdag
13-12-2018
 
Biekriet
DVG
6
-
3
20
-
12
 
-
 
donderdag
13-12-2018
 
Apeldoornse Boys 2
Dibo The City 1
6
-
3
19
-
12
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
The 26ers
Kings B.A.
8
-
1
25
-
11
 
-
 
vrijdag
14-12-2018
 
The Future
Vrijbuiter 5
4
-
5
18
-
18
 
-
 
Week 51
Bekercompetitie Laatste 32 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
17-12-2018
 
Pool KV 1
The 26ers
3
-
6
16
-
22
 
-
 
dinsdag
18-12-2018
 
Opa'90 3
Modern 3
7
-
2
15
-
8
 
-
 
woensdag
05-12-2018
19-12-2018
Vrijbuiter 5
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
19
 
-
 
donderdag
20-12-2018
 
Biekriet
Orderbos 170
3
-
6
10
-
21
 
-
 
donderdag
20-12-2018
 
Apeldoornse Boys 2
The Vikings
4
-
5
12
-
10
 
-
 
vrijdag
21-12-2018
 
The Future
Vrijbuiter 5
6
-
3
15
-
9
 
-
 
Week 52
Kerstvakantie
Week 1
Kerstvakantie
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
vrijdag
05-10-2018
04-01-2019
The 26ers
Vrijbuiter 5
5
-
4
21
-
16
 
-
 
vrijdag
02-11-2018
04-01-2019
The Future
Modern 3
8
-
1
23
-
7
2
-
 
Week 2
Bekercompetitie Laatste 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
maandag
07-01-2019
 
Ozzy Renegades
The Future
6
-
3
13
-
9
 
-
 
vrijdag
11-01-2019
 
Dartaholics
The 26ers
7
-
2
23
-
12
 
-
 
vrijdag
11-01-2019
 
Opa'90 4
Dibo The City 1
6
-
3
14
-
8
 
-
 
Week 3
Speelweek 10
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
15-01-2019
 
Matenbull 3
The Future
3
-
6
12
-
21
 
-
 
woensdag
16-01-2019
 
Dibo The City 1
Biekriet
6
-
3
22
-
14
 
-
 
woensdag
16-01-2019
 
Modern 3
Vrijbuiter 5
4
-
5
16
-
17
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
Apeldoornse Boys 2
The 26ers
4
-
5
17
-
19
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
Kings B.A.
VV 't Jebbink
7
-
2
20
-
11
 
-
 
donderdag
17-01-2019
 
DVG
Team Vergane Glorie
2
-
7
7
-
22
 
-
 
Week 4
Speelweek 11
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
23-01-2019
 
Vrijbuiter 5
Kings B.A.
4
-
5
16
-
20
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
VV 't Jebbink
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
22
-
12
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
Modern 3
Matenbull 3
4
-
5
15
-
18
 
-
 
woensdag
23-01-2019
 
Team Vergane Glorie
Biekriet
7
-
2
24
-
7
 
-
 
vrijdag
25-01-2019
 
The 26ers
Dibo The City 1
6
-
3
20
-
13
 
-
 
Week 5
Vrij
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
vrijdag
25-01-2019
01-02-2019
The Future
DVG
8
-
1
25
-
8
 
-
 
Week 6
Speelweek 12
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
06-02-2019
 
Dibo The City 1
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
20
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Biekriet
The Future
2
-
7
7
-
22
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Apeldoornse Boys 2
Vrijbuiter 5
5
-
4
20
-
14
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
Kings B.A.
Matenbull 3
2
-
7
10
-
21
 
-
 
donderdag
07-02-2019
 
DVG
Modern 3
6
-
3
20
-
10
 
-
 
vrijdag
08-02-2019
 
The 26ers
VV 't Jebbink
8
-
1
24
-
8
 
-
 
Week 7
Speelweek 13
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
12-02-2019
 
Matenbull 3
Apeldoornse Boys 2
8
-
1
25
-
8
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
Vrijbuiter 5
The 26ers
3
-
6
12
-
21
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
VV 't Jebbink
Dibo The City 1
8
-
1
23
-
11
 
-
 
woensdag
13-02-2019
 
Modern 3
Biekriet
4
-
5
16
-
17
 
-
 
donderdag
14-02-2019
 
Kings B.A.
DVG
6
-
3
21
-
14
 
-
 
vrijdag
15-02-2019
 
The Future
Team Vergane Glorie
1
-
8
10
-
24
 
-
 
Week 8
Speelweek 14
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
20-02-2019
 
Dibo The City 1
The Future
4
-
5
13
-
20
 
-
 
woensdag
20-02-2019
 
VV 't Jebbink
Vrijbuiter 5
7
-
2
21
-
8
 
-
 
woensdag
20-02-2019
 
Team Vergane Glorie
Modern 3
8
-
1
23
-
7
 
-
 
donderdag
22-02-2019
21-02-2019
The 26ers
Matenbull 3
5
-
4
19
-
18
 
-
 
donderdag
21-02-2019
 
Biekriet
Kings B.A.
3
-
6
11
-
19
 
-
 
Week 9
Bekercompetitie Laatste 16 (return)
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
27-02-2019
 
Dibo The City 1
Opa'90 4
2
-
7
6
-
14
 
-
 
donderdag
21-02-2019
28-02-2019
Apeldoornse Boys 2
DVG
5
-
4
18
-
15
 
-
 
vrijdag
01-03-2019
 
The 26ers
Dartaholics
1
-
8
10
-
25
 
-
 
vrijdag
01-03-2019
 
The Future
Ozzy Renegades
4
-
5
9
-
11
 
-
 
Week 10
Vrij
Week 11
Speelweek 15
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
13-03-2019
 
Vrijbuiter 5
Dibo The City 1
4
-
5
18
-
15
 
-
 
donderdag
14-03-2019
 
Apeldoornse Boys 2
Biekriet
6
-
3
20
-
17
 
-
 
donderdag
14-03-2019
 
Kings B.A.
Team Vergane Glorie
2
-
7
8
-
23
 
-
 
vrijdag
15-03-2019
 
Modern 3
The Future
4
-
5
17
-
19
 
-
 
Week 12
Speelweek 16
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
20-03-2019
 
Vrijbuiter 5
Matenbull 3
3
-
6
10
-
19
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
Dibo The City 1
Modern 3
6
-
3
20
-
16
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
VV 't Jebbink
DVG
7
-
2
24
-
9
 
-
 
woensdag
20-03-2019
 
Team Vergane Glorie
Apeldoornse Boys 2
5
-
4
17
-
13
 
-
 
vrijdag
22-03-2019
 
The 26ers
Biekriet
8
-
1
24
-
8
 
-
 
Week 13
Bekercompetitie Laatste 8
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
12-03-2019
26-03-2019
Matenbull 3
VV 't Jebbink
7
-
2
21
-
11
 
-
 
donderdag
02-11-2018
28-03-2019
The 26ers
DVG
7
-
2
23
-
11
 
-
 
vrijdag
22-03-2019
29-03-2019
The Future
Kings B.A.
6
-
3
19
-
15
 
-
 
Week 14
Speelweek 17
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
02-04-2019
 
Matenbull 3
Dibo The City 1
8
-
1
25
-
7
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
Biekriet
VV 't Jebbink
2
-
7
11
-
22
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
Kings B.A.
Modern 3
5
-
4
19
-
12
 
-
 
donderdag
04-04-2019
 
DVG
Vrijbuiter 5
3
-
6
18
-
21
 
-
 
vrijdag
05-04-2019
 
The 26ers
Team Vergane Glorie
3
-
6
16
-
20
 
-
 
vrijdag
16-11-2018
05-04-2019
The Future
Apeldoornse Boys 2
9
-
0
26
-
9
 
-
 
Week 15
Speelweek 18
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
09-04-2019
 
Matenbull 3
DVG
8
-
1
24
-
9
 
-
 
woensdag
10-04-2019
 
Vrijbuiter 5
Biekriet
3
-
6
16
-
19
 
-
 
woensdag
10-04-2019
 
Dibo The City 1
Kings B.A.
7
-
2
20
-
7
 
-
 
woensdag
10-04-2019
 
VV 't Jebbink
Team Vergane Glorie
5
-
4
15
-
13
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
The Future
The 26ers
5
-
4
16
-
14
 
-
 
vrijdag
12-04-2019
 
Modern 3
Apeldoornse Boys 2
4
-
5
16
-
20
 
-
 
Week 16
Speelweek 19
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
05-12-2018
17-04-2019
Dibo The City 1
DVG
6
-
3
19
-
16
 
-
 
woensdag
17-04-2019
 
VV 't Jebbink
The Future
4
-
5
14
-
18
 
-
 
woensdag
17-04-2019
 
Team Vergane Glorie
Vrijbuiter 5
6
-
3
21
-
17
 
-
 
donderdag
18-04-2019
 
Biekriet
Matenbull 3
2
-
7
8
-
22
 
-
 
donderdag
18-04-2019
 
Apeldoornse Boys 2
Kings B.A.
4
-
5
16
-
17
 
-
 
vrijdag
19-04-2019
 
The 26ers
Modern 3
5
-
4
18
-
14
 
-
 
Week 17
Bekercompetitie Laatste 8 (return)
Week 18
Speelweek 20
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
30-04-2019
 
Matenbull 3
Team Vergane Glorie
3
-
6
13
-
21
 
-
 
woensdag
01-05-2019
 
Vrijbuiter 5
The Future
2
-
7
11
-
23
 
-
 
woensdag
01-05-2019
 
Dibo The City 1
Apeldoornse Boys 2
3
-
6
16
-
18
 
-
 
donderdag
02-05-2019
 
Kings B.A.
The 26ers
5
-
4
20
-
15
 
-
 
donderdag
02-05-2019
 
DVG
Biekriet
4
-
5
18
-
16
 
-
 
vrijdag
03-05-2019
 
Modern 3
VV 't Jebbink
4
-
5
15
-
19
 
-
 
Week 19
Speelweek 21
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
woensdag
08-05-2019
 
Vrijbuiter 5
Modern 3
4
-
5
16
-
18
 
-
 
woensdag
08-05-2019
 
VV 't Jebbink
Kings B.A.
7
-
2
22
-
8
 
-
 
woensdag
08-05-2019
 
Team Vergane Glorie
DVG
5
-
4
21
-
14
 
-
 
vrijdag
10-05-2019
 
The 26ers
Apeldoornse Boys 2
6
-
3
21
-
12
 
-
 
vrijdag
09-05-2019
10-05-2019
Biekriet
Dibo The City 1
2
-
7
10
-
21
 
-
2
vrijdag
10-05-2019
 
The Future
Matenbull 3
5
-
4
16
-
16
 
-
 
Week 20
Speelweek 22
Speelavond
Datum
 
Thuisteam
Uitteam
Score
Legs
Min pnt
dinsdag
14-05-2019
 
Matenbull 3
Modern 3
5
-
4
20
-
12
 
-
 
woensdag
15-05-2019
 
Dibo The City 1
The 26ers
5
-
4
21
-
16
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Biekriet
Team Vergane Glorie
3
-
6
12
-
20
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Apeldoornse Boys 2
VV 't Jebbink
4
-
5
12
-
20
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
Kings B.A.
Vrijbuiter 5
6
-
3
19
-
14
 
-
 
donderdag
16-05-2019
 
DVG
The Future
2
-
7
13
-
22
 
-
 
SPONSORS
Installatiebedrijf Groothedde CREMIDO
Café De Vrijbuiter Dsign Reclame
Esdoorn Administratie en Belastingen Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies
Bas Koeltechniek Bas Koeltechniek
Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies Esdoorn Administratie en Belastingen
Inloggen
Inloggen