|

Scores derde divisie A

LET OP:  LET OP:

Dartteam Mordern 3 is verhuist van locatie en ook hun speeldag is gewijzigd naar de vrijdag,

Hoogste finish

 
Naam
Teamnaam
Score
1
Tim Damhuis
Matenbull 3
158
2
Sebastian van Laar
Modern 3
156
3
Erik Toorneman
The 26ers
152
4
Gertie Stoel
Modern 3
143
5
Bob van Aalst
Dibo The City 1
142
6
Arjan Mulder
Biekriet
138
7
Christian Surquin
Team Vergane Glorie
130
8
Hubert van der Vlugt
The Future
128
9
Erik Hietbrink
The 26ers
126
10
Bert-Jan Kolkman
VV 't Jebbink
124
11
Marcel Diks
Dibo The City 1
123
12
Louis Vink
Team Vergane Glorie
120
13
Roy Waarle
VV 't Jebbink
120
14
Steven Kastermans
Kings B.A.
120
15
Paul v/d Bijl
VV 't Jebbink
117
16
Sietse Nicolai
Team Vergane Glorie
117
17
Dirk Bouwmeester
The 26ers
116
18
Ramon Koevermans
Vrijbuiter 5
116
19
Robert Zieverink
VV 't Jebbink
114
20
George Lammers
Biekriet
112
21
Kevin van der Meulen
Modern 3
112
22
Vincent van de Beeten
Team Vergane Glorie
112
23
Kai Veerman
Dibo The City 1
111
24
Michael Lieftink
Modern 3
110
25
Angelo Palts
Apeldoornse Boys 2
109
26
Piet Borst
Vrijbuiter 5
108
27
Willem Regterschot
Team Vergane Glorie
107
28
Jasper Otten
DVG
103
29
Casper Ordelman
DVG
102
30
Hilbert Naberhuis
DVG
101
31
Edwin Diks
Dibo The City 1
100
32
Gert Bouwmeester
The Future
100
33
Mark Regterschot
Team Vergane Glorie
100

180 score

 
Naam
Teamnaam
Aantal
1
Tim Damhuis
Matenbull 3
11
2
Sebastian van Laar
Modern 3
7
3
Youandi Bessels
The Future
6
4
Arjan Mulder
Biekriet
4
5
Christian Surquin
Team Vergane Glorie
4
6
Gert Bouwmeester
The Future
4
7
Arthur Koevermans
Vrijbuiter 5
3
8
Johan Krenger
Vrijbuiter 5
3
9
Louis Vink
Team Vergane Glorie
3
10
Bert-Jan Kolkman
VV 't Jebbink
2
11
Dion Tijssen
Matenbull 3
2
12
Geert Toorneman
The 26ers
2
13
George Lammers
Biekriet
2
14
Giovanni Hidma
Apeldoornse Boys 2
2
15
Jasper Otten
DVG
2
16
Marco Endendijk
Dibo The City 1
2
17
Marius Hendriks
Matenbull 3
2
18
Mark Regterschot
Team Vergane Glorie
2
19
Michael Lieftink
Modern 3
2
20
Michiel v Gijtenbeek
VV 't Jebbink
2
21
Wilco vd Veen
Kings B.A.
2
22
Andre Balvert
VV 't Jebbink
1
23
Bob van Aalst
Dibo The City 1
1
24
Dirk Bouwmeester
The 26ers
1
25
Jasper Snel
Vrijbuiter 5
1
26
Jeroen Meijer
Kings B.A.
1
27
John Kleiboer
Apeldoornse Boys 2
1
28
John Meijerink
Apeldoornse Boys 2
1
29
Jurgen Rodijk
The 26ers
1
30
Kai Veerman
Dibo The City 1
1
31
Kevin van der Meulen
Modern 3
1
32
Leon de Jong
Dibo The City 1
1
33
Martijn Stoel
Kings B.A.
1
34
Nick van Zeist
Matenbull 3
1
35
Nunzio Ferla
Biekriet
1
36
Paul v/d Bijl
VV 't Jebbink
1
37
Robert Zieverink
VV 't Jebbink
1
38
Roy Waarle
VV 't Jebbink
1
39
Sietse Nicolai
Team Vergane Glorie
1
40
Simon Kleiboer
Apeldoornse Boys 2
1
41
Steven Kastermans
Kings B.A.
1
42
Thijs Jansen
Kings B.A.
1
43
Vincent van de Beeten
Team Vergane Glorie
1
44
Wim O'Kon
The 26ers
1
SPONSORS
CREMIDO 't Vossegat, dé locatie voor een feest, gezins- of bedrijfsuitje!
Ensing Car Rental Nieuwenhuis Montage
DraaijerDarts Made4-you Textile
Esdoorn Administratie en Belastingen Esdoorn Administratie en Belastingen
Made4-you Textile DraaijerDarts
Inloggen
Inloggen