Contact

Algemeen

KvK Oost Gelderland 40104154
NL 15ABNA 042.28.75.767
t.n.v. DV de stedendriehoek te Zutphen

Secretariaat 

Erik Top a.i.

Wedstrijdsecretariaat

Erik Top
De Stille Tuin 4
7325 GV  Apeldoorn
wedstrijdsecretariaat@stedendriehoekdarts.nl
Tel. 06-51942786


Bestuur

Voorzitter

Gerrit Derksen
055-8110025
06-81236949
voorzitterdvsbestuur@gmail.com

Penningmeester

Monique vd Horst
0570-755814
06-29406051
penningmeesterdvsbestuur@gmail.com

Overige bestuursleden

Karin Kamphorst
06-27297289
Karindvsbestuur@gmail.com
Tamara Wijnbergen
06-53380044
tamaradvsbestuur@gmail.com
Erik Top
06-51942786
erikdvsbestuur@gmail.com

Jeugdzaken

Tamara Wijnbergen
tamaradvsbestuur@gmail.com

Banencommissie

Voorzitter Banencommissie

Tamara Wijnbergen
tamaradvsbestuur@gmail.com

(Overige) Baancontroleurs

Geert Panhuis
g.panhuis6@gmail.com
Bram Scheerder
galoskefwreed@hotmail.com
Wenno v Luttikhuizen
wluttikhuizen@kpnmail.nl
Bjorn Hartman
dragon17@concepts.nl
Monique Kars
moniquekars908@gmail.com
Randy Leferink
randyl26@hotmail.com

Tuchtcommissie

Voorzitter Tuchtcommissie

Bertine Holmer
bertine.holmer@gmail.com

(Overige) Tuchtcommissie

Joachim Alferink
jhalferink@hotmail.com
SPONSORS
Esdoorn Administratie en Belastingen Dibo Darts & Biljart Speciaalzaak
Made4-you Textile Dsign Reclame
Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies Bas Koeltechniek
DraaijerDarts DraaijerDarts
Bas Koeltechniek Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies
Inloggen
Inloggen