Contact

Algemeen

KvK Oost Gelderland 40104154
NL 15ABNA 042.28.75.767
t.n.v. DV de stedendriehoek te Zutphen

Secretariaat 

Erik Top a.i.

Wedstrijdsecretariaat

Erik Top
De Stille Tuin 4
7325 GV  Apeldoorn
wedstrijdsecretariaat@stedendriehoekdarts.nl
Tel. 06-51942786


Bestuur

Voorzitter

Gerrit Derksen
055-8110025
06-81236949
voorzitterdvsbestuur@gmail.com

Penningmeester

Monique vd Horst
0570-755814
06-29406051
penningmeesterdvsbestuur@gmail.com

Overige bestuursleden

Karin Kamphorst
06-27297289
Karindvsbestuur@gmail.com
Tamara Wijnbergen
06-53380044
tamaradvsbestuur@gmail.com
Erik Top
06-51942786
erikdvsbestuur@gmail.com

Jeugdzaken

Tamara Wijnbergen
tamaradvsbestuur@gmail.com

Banencommissie

Voorzitter Banencommissie

Tamara Wijnbergen
tamaradvsbestuur@gmail.com

(Overige) Baancontroleurs

Geert Panhuis
g.panhuis6@gmail.com
Bram Scheerder
galoskefwreed@hotmail.com
Wenno v Luttikhuizen
wluttikhuizen@kpnmail.nl
Bjorn Hartman
dragon17@concepts.nl
Monique Kars
moniquekars908@gmail.com
Randy Leferink
randyl26@hotmail.com

Tuchtcommissie

Voorzitter Tuchtcommissie

Bertine Holmer
bertine.holmer@gmail.com

(Overige) Tuchtcommissie

Joachim Alferink
jhalferink@hotmail.com
SPONSORS
Bas Koeltechniek Van Wijnen
DraaijerDarts Nieuwenhuis Montage
Café De Vrijbuiter Ensing Car Rental
Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies Helder Hypotheek, eerlijk financieel advies
Ensing Car Rental Café De Vrijbuiter
Inloggen
Inloggen