Uitslagen ranking D.V.S.

24 september 2017 Partycentrum de Rimboe te Hoenderloo

Aantal deelnemers: 31

Klasse A

Winnaarsronde

  1. 1. Edwin vd Veen
  2. 2. Michel vd Horst
  3. 3. Tim Rudolph

Verliezersronde

  1. 1. Jan Tuitert
  2. 2. Sjaak Verhaegh
  3. 3. Bjorn Hartman

Hoogste finish

160, Edwin vd Veen
 

Klasse B

Winnaarsronde

  1. 1. Karin Kamphorst
  2. 2. Niels Gotz
  3. 3. Marc Nahar

Verliezersronde

  1. 1. Daniel Bos
  2. 2. Mery Wolsink
  3. 3. Joost Bouwmeester

Hoogste finish

Heren:
120, Gerrit Derksen
Dames:
 

21 oktober 2017 Café de Vrijbuiter te Apeldoorn

Aantal deelnemers: 44

Klasse A

Winnaarsronde

  1. 1. Michel vd Horst
  2. 2. Joey Hesselink
  3. 3. Peter Voskamp
  4. 3. Edwin vd Veen

Verliezersronde

  1. 1. Michel Harskamp
  2. 2. Lee McColm
  3. 3. Geert Panhuis
  4. 3. Bas Nuessink

Hoogste finish

136, Michel vd Horst
 

Klasse B

Winnaarsronde

  1. 1. Arnold Grotenhuys
  2. 2. Mike van Gemert
  3. 3. Patricia Rudolph
  4. 3. Niels Gotz

Verliezersronde

  1. 1. Rudi Witteveen
  2. 2. Gideon de Weerd
  3. 3. Daniel Bos
  4. 3. Brenda van Herpen

Hoogste finish

Heren:
Dames:
 

19 november 2017 Eetcafé Modern te Zutphen

Aantal deelnemers: 30

Klasse A

Winnaarsronde

  1. 1. Josephus Schenk
  2. 2. Lee McColm
  3. 3. Tim Rudolph
  4. 3. Boy v Veluwen

Verliezersronde

  1. 1. Roberto Di Natale
  2. 2. Henk Buitenhuis
  3. 3. Jorn van den Oever

Hoogste finish

 

Klasse B

Winnaarsronde

  1. 1. Karin Kamphorst
  2. 2. Hans Oostendorp
  3. 3. Niels Gotz
  4. 3. Jaap Draaijer

Verliezersronde

  1. 1. Marieke Stegink
  2. 2. Wilco v Luttikhuizen
  3. 3. Mery Wolsink
  4. 3. Tom van der Zijden

Hoogste finish

Heren:
130, Jaap Draaijer
Dames:
108, Karin Kamphorst
 

10 december 2017 Café Restaurant "de Herberg" te Vorden

Aantal deelnemers: 32

Klasse A

Winnaarsronde

  1. 1. Michel vd Horst
  2. 2. Joey Hesselink
  3. 3. Jonny Loonstra
  4. 3. Peter Voskamp

Verliezersronde

  1. 1. Edjo Yavuz
  2. 2. Remco Leskens
  3. 3. Erik Top
  4. 3. Paul Wansing

Hoogste finish

110, Sjaak Verhaegh
 

Klasse B

Winnaarsronde

  1. 1. Hans Oostendorp
  2. 2. Niels Gotz
  3. 3. Karin Kamphorst
  4. 3. Paul van Duren

Verliezersronde

  1. 1. Martijn Stegink
  2. 2. Harry Oosterink
  3. 3. Arnold Grotenhuys
  4. 3. Marieke Stegink

Hoogste finish

Heren:
149, Harry Oosterink
Dames:
129, Patricia Rudolph
 

28 januari 2018 Café de Brink te Bathmen

Aantal deelnemers: 32

Klasse A

Winnaarsronde

  1. 1. Tim Rudolph
  2. 2. Michel vd Horst
  3. 3. Sjaak Verhaegh
  4. 3. Lee McColm

Verliezersronde

  1. 1. Bjorn Hartman
  2. 2. Ronald Kool
  3. 3. Paul Wansing
  4. 3. Randy Leferink

Hoogste finish

117, Michel vd Horst
 

Klasse B

Winnaarsronde

  1. 1. Joost Bouwmeester
  2. 2. Rudi Witteveen
  3. 3. Niels Gotz
  4. 3. Giel Domerrot

Verliezersronde

  1. 1. Ellen Nijk
  2. 2. Mery Wolsink
  3. 3. Jack Willems
  4. 3. Deniz Taskoparan

Hoogste finish

Heren:
150, Kevin Roeterdink
Dames:
107, Karin Kamphorst
 
SPONSORS
Hotel De Witte Berken Installatiebedrijf Groothedde
Eetcafé Modern Dsign Reclame
Esdoorn Administratie en Belastingen Van Wijnen
't Vossegat, dé locatie voor een feest, gezins- of bedrijfsuitje! Ensing Car Rental
CREMIDO CREMIDO
Inloggen
Inloggen