Scores bekercompetitie

Problemen of vragen omtrent de beker? Erik Top, telnr. 06-51942786 of erikdvsbestuur@gmail.com

Winnaarsronde

Hoogste finish

 
Naam
Teamnaam
Score
1
Kevin Prijs
Fasna Flyers 1
170
2
Menno Wattimena
De Deegrollers
170
3
Michel vd Horst
Pinkster
170
4
Peter Westra
Dartaholics
170
5
Emiel de Bruin
Ozzy 13
160
6
Rudie Witteveen
Red-Bull
160
7
Peter v Rhee
The Woody Darters 2
158
8
Peter Voskamp
Kokkie 3
155
9
Danny Bijsterbosch
De Vrijbuiter Loco's
153
10
Remko Leskens
Vrijbuiter Power
153
11
Claas Mein
Opa'90 3
152
12
Dave de Bruin
Vrijbuiter Power
152
13
Wenno v Luttikhuizen
Orderbos 170
152
14
Geert Toorneman
The 26ers
150
15
Marco GJ Jansen
Perron nul
150
16
Ricardo Kingma
Vrijbuiter Power
150
17
Henri Veldhuis
De Deegrollers
144
18
Yordy Krassenberg
De Flierefluiters
144
19
Kees Budding
Pinkster
140
20
Robin Drogt
Dartaholics
140
21
Etienne Dorssers
Vrijbuiter Power
138
22
Daniel Huisman
T.K.V. 3
134
23
Ron Demuynck
Dimis 1
134
24
Tjerry Jansen
VB 1
133
25
Mark Schlaghecke
Vrijbuiter Power
131
26
Jorn van den Oever
De Buren van Dibo!
130
27
Lee Mc Colm
Herman's Cowboys
130
28
Rolf Regter
Orderbos 170
130
29
Cyril Haggeman
Het Wapen van Baak
129
30
Michel Top
DWK 2
128
31
Paul v Enck
De Hoven
128
32
Bastiaan Fredriksen
The Woody Darters
127
33
Jurgen Rodijk
The 26ers
127
34
Marcel v Beem
Herman's Cowboys
126
35
Remy van Werven
Pool'KV III
126
36
Dennie Rietman
Dartaholics
124
37
Jan Tuitert
Perron nul
124
38
Kevin Welgraven
DT Lettle
123
39
Edwin vd Veen
VB 1
122
40
Bernd Klein Veldink
Prut
121
41
Jasper Snel
Vrijbuiter 5
120
42
Joeri Bats
De Hoven
120
43
Kevin d Bruin
T.K.V. 3
120
44
Michiel Albers
VB 40
120
45
Shannon Rorije
Friends 2
120
46
Stephan van Beem
De Deegrollers
120
47
Tim Welgraven
Perron nul
120
48
Wilton Wichers Schreur
DT Lettle
120
49
George Lammers
Biekriet
118
50
Xander Kuiper
Ozzy 13
118
51
André Schol
Boysie 3
117
52
Gerrit Vermeer
The Woody Darters
117
53
Mark Witteveen
De Buren van Dibo!
117
54
Oscar Jonker
Fasna Flyers 1
117
55
Chris v Brink
Fasna Flyers 1
116
56
Rene Morren
Vrijbuiter Power
116
57
Rob Schiltmeijer
The City Reds
116
58
Joey Hesselink
AlmMalLam
115
59
Roderick Guth
Opa'90 3
115
60
Turgay Acikel
Café Pinkster
115
61
Arthur Smals
Red-Bull
114
62
Elwin v Straaten
Hofnar 1
114
63
Kevin ten Hag
No Score
114
64
Mike Geerlings
De Flierefluiters
114
65
Berry de Wilde
Café de Vrijbuiter / Vishandel Pieters
113
66
Gert-Jan Holt
Dimis 1
112
67
Jan Bijker
The Woody Darters 2
112
68
Jeroen Konijnenberg
't kan maar zo
112
69
Patricia Rudolph
Herman's Cowboys
111
70
Marco Prins
The Woody Darters
109
71
Bas Nuessink
VB 1
108
72
Daniël van Veluwen
Boysie 3
108
73
Sander v Hal
Dimis 1
108
74
Kevin George Hardenberg
Opa'90 3
107
75
John Smits
S.V. Orderbos 5
106
76
Reinie Kramer
Red-Bull
105
77
Dave van Asselt
Opa'90 3
104
78
Gerrit Derksen
S.V. Orderbos 2
104
79
Merrill Cornelissen
Orderbos 170
104
80
Michel Bouwmeester
Vrijbuiter 9
104
81
René Jongsma
Dibo The City 1
104
82
Tjeerd Tuinstra
De Flierefluiters
104
83
Bjorn Hartman
De Buren van Dibo!
103
84
Cobus Vriezen
Pinkster
103
85
Richard Veldhuizen
D.B.S. 1
102
86
Wilko Roeterd
Prut
102
87
Peter Rudolph
DWK 2
101
88
Richard Kolk
Hofnar 1
101
89
Dennis van Luttikhuizen
Draadjies
100
90
Edwin van Weenum
Red-Bull
100
91
Emiel van den Burg
Pool'KV III
100
92
Eric Jansen
T.K.V. 3
100
93
Marcel v Wijk
S.V. Orderbos 5
100
94
Marco Endendijk
Dibo The City 1
100
95
René vd Velde
Hofnar 1
100
96
Rick Klijn Velderman
DT Lettle
100
97
Rick vd Linde
Prut
100
98
Robin Koning
De Buren van Dibo!
100

180 score

 
Naam
Teamnaam
Aantal
1
Etienne Dorssers
Vrijbuiter Power
9
2
Mark Schlaghecke
Vrijbuiter Power
7
3
Derk Telnekes
Café Pinkster
6
4
Mark Witteveen
De Buren van Dibo!
6
5
Remy van Werven
Pool'KV III
6
6
Cobus Vriezen
Pinkster
5
7
Edwin vd Veen
VB 1
5
8
Frits Doornberg
Café Pinkster
5
9
Jordi Wanink
No Score
5
10
Michel vd Horst
Pinkster
5
11
Quin Wester
VB 1
5
12
Bas Nuessink
VB 1
4
13
Bernd Klein Veldink
Prut
4
14
Gertie Rietman
Dartaholics
4
15
Lee Mc Colm
Herman's Cowboys
4
16
Robin Drogt
Dartaholics
4
17
Yordy Krassenberg
De Flierefluiters
4
18
André Schol
Boysie 3
3
19
Daniel Huisman
T.K.V. 3
3
20
Demian Kipp
Orderbos 170
3
21
Deniz Armut
Pinkster
3
22
Gerrit Vermeer
The Woody Darters
3
23
Gert-Jan Holt
Dimis 1
3
24
Kevin d Bruin
T.K.V. 3
3
25
Marcel ten Hove
Boysie 3
3
26
Rudie Witteveen
Red-Bull
3
27
Sjaak Verhaegh
Orderbos 170
3
28
Tim Rudolph
Herman's Cowboys
3
29
Wilko Roeterd
Prut
3
30
Ahmed Ahmaddy
VB 1
2
31
Anco Jansen van 't Laar
De Buren van Dibo!
2
32
Bastiaan Fredriksen
The Woody Darters
2
33
Benno Voorhorst
Fasna Flyers 1
2
34
Berry Marskamp
DVO 1
2
35
Bert Blaauw
Perron nul
2
36
Bjorn Hartman
De Buren van Dibo!
2
37
Dave de Bruin
Vrijbuiter Power
2
38
Dennie v Amersvoort
De Hoven
2
39
Dennie Rietman
Dartaholics
2
40
Dirk Jonker
Café Pinkster
2
41
Henri Veldhuis
De Deegrollers
2
42
Jan Tuitert
Perron nul
2
43
Jeroen Huisman
T.K.V. 3
2
44
Kevin Bongers
S.V. Orderbos 2
2
45
Marcel v Wijk
S.V. Orderbos 5
2
46
Marco Prins
The Woody Darters
2
47
Menno Wattimena
De Deegrollers
2
48
Merrill Cornelissen
Orderbos 170
2
49
Michiel Albers
VB 40
2
50
Mike Geerlings
De Flierefluiters
2
51
Nick Pluim
De Hoven
2
52
Rick Klijn Velderman
DT Lettle
2
53
Rob Schiltmeijer
The City Reds
2
54
Tjerry Jansen
VB 1
2
55
Torval van den Hoogen
Draadjies
2
56
Willem Spiegelenberg
De Flierefluiters
2
57
André Keijzer
Matenbull 3
1
58
Andries Stavast
Net Niet
1
59
Bram Flierman
Perron nul
1
60
Chris Rijkeboer
Opa'90
1
61
Cor Vrolijk
Black Arrows
1
62
Daniël van Veluwen
Boysie 3
1
63
David Mensert
Net Niet
1
64
Dirk Bouwmeester
The 26ers
1
65
Dylan Voois
Cafe Kaal 2
1
66
edgar hanekamp
D.B.S. 2
1
67
Erik Timmermans
MatenBull 1
1
68
Evert Jan Vermeer
The Woody Darters
1
69
Frits d Brouwer
Dimis 1
1
70
Gerrit Derksen
S.V. Orderbos 2
1
71
Gerrit Jan Bronkhorst
The Woody Darters 2
1
72
Gerrit-Jan Jansen
Kokkie 3
1
73
Gordon Garrits
AlmMalLam
1
74
Jan Bijker
The Woody Darters 2
1
75
Jan Logtenberg
D.B.S. 1
1
76
Jasper Snel
Vrijbuiter 5
1
77
Jeroen Buunk
Café Kaal 1
1
78
Jeroen Konijnenberg
't kan maar zo
1
79
Jesper Gerrits
Opa'90 3
1
80
Joeri Bats
De Hoven
1
81
Joey Hesselink
AlmMalLam
1
82
Johan Krenger
Vrijbuiter 5
1
83
John Koetsier
D.B.S. 2
1
84
Johnny Nijhof
DVO 1
1
85
Jonny Loonstra
Dartaholics
1
86
Jorn van den Oever
De Buren van Dibo!
1
87
Josephus Schenk
Herman's Cowboys
1
88
Jurgen Bronkhorst
MatenBull 1
1
89
Jurgen Rechterschot
DT Lettle
1
90
Kevin Prijs
Fasna Flyers 1
1
91
Kevin Smit
Kokkie 3
1
92
Leroy Rietman
Dartaholics
1
93
Louis Beek
DWK 2
1
94
Marcel v Beem
Herman's Cowboys
1
95
Marcel Diks
Dibo The City 1
1
96
Marcel Klunder
De Deegrollers
1
97
Martie Bonhof
D.B.S. 1
1
98
Martijn Nijland
No Score
1
99
Michael Versteeg
The Woody Darters
1
100
Mike v Veenendaal
DVMB 1
1
101
Nico de Goede
D.B.S. 2
1
102
Patricia Rudolph
Herman's Cowboys
1
103
Patrick Hertogs
Pinkster
1
104
Patrick van Oldeniel
De Buren van Dibo!
1
105
Paul v/d Bijl
VV 't Jebbink
1
106
Peter v Rhee
The Woody Darters 2
1
107
Randy Leferink
Herman's Cowboys
1
108
Remko Leskens
Vrijbuiter Power
1
109
Remon vd Haar
Opa'90
1
110
René vd Brink
VB 40
1
111
René Hoegen
Bend the Wire
1
112
René Modderkolk
Zutphense Buiserds
1
113
Rene Morren
Vrijbuiter Power
1
114
René vd Velde
Hofnar 1
1
115
Ricardo Kingma
Vrijbuiter Power
1
116
Richard Ilbrink
Opa'90 3
1
117
Richard Veldhuizen
D.B.S. 1
1
118
Rick vd Linde
Prut
1
119
Rob Koopman
't kan maar zo
1
120
Robin Koning
De Buren van Dibo!
1
121
Rolf Regter
Orderbos 170
1
122
Ronnie Vosselman
Fasna Flyers 1
1
123
Ruben Tijmans
Kings 2
1
124
Rutger van Essen
Pool'KV III
1
125
Stephan van Beem
De Deegrollers
1
126
Tim Damhuis
Matenbull 3
1
127
Vincent Bouwman
Orderbos 170
1
128
Wendy Emperpol
Café de Tapperij
1
129
Wenno v Luttikhuizen
Orderbos 170
1
130
Wim Diks
Kokkie 3
1

Verliezersronde

Hoogste finish

 
Naam
Teamnaam
Score
1
Dennis Cornelissen
Uenk 1
160
2
Ingo Kaminsky
Vrijbuiter Warriors
157
3
Ronald Van Rijnswou
Red Bull 1
155
4
Roberto Di Natale
The Vikings
141
5
Robin Tellegen
D.B.S. 4
128
6
Matthijs vd Schootbrugge
Red Bull 1
126
7
Michel Harskamp
The Vikings
123
8
Werner Bosch
F.D.T.V. 1
123
9
Gerrie Steenbreker
F.D.T.V. 1
120
10
Jaap Draaijer
The Future
120
11
Louis Vink
Team Vergane Glorie
120
12
Rendel Verkijk
Dyscalculie Dudes
120
13
Chiel Gerritsen
Café Titus 2
119
14
Jan Welgraven
W.S.U. Lettele
118
15
Jeffrey Barendrecht
Dyscalculie Dudes
118
16
Dave Zoetbrood
Vrijbuiter Warriors
117
17
Marcel Peters
Café Titus
117
18
Arco vd Meer
Café Titus
116
19
Gerard Groot-Lipman
W.S.U. Lettele
116
20
John Tijhuis
Grolsch Bar Superstars
116
21
Michael Langebach
Grolsch Bar Superstars
116
22
Maurice vd Ploeg
Apeldoornse Boys 4
114
23
Marco Oostendorp
Grolsch Bar Superstars
113
24
Kelly Witteveen
Dart Choice
112
25
Wilfred Achtereekte
Dream On
112
26
Hans Oostendorp
Grolsch Bar Superstars
111
27
Menno Möhring
The Vikings
110
28
Erik Doornbosch
Lunatics
109
29
Remco Terwel
D.B.S. 4
109
30
Ronald Visser
Uenk 1
109
31
Jesper Hermans
Uenk 1
108
32
Rodney Pijpers
Vrijbuiter Karnemelk
107
33
Jeroen van Ginkel
T.K.V. 1
106
34
Bas Groothuis
Dream On
105
35
Bob Huser
Back in Town 3
105
36
Casper t Horst
Kings & Queens 1
105
37
Jo-Anne Lijnsvelt
De Vrijbuiters
105
38
Bas Tiemens
Fasna Flyers2
104
39
Daan van der Werff
AlmMalLam 2
104
40
Jim de Haan
Wizards of Ozzy
104
41
Mike v Tongeren
Activia 2
104
42
Peter Kleijzen
Modern 3
104
43
Thomas Krijnen
Modern 3
102
44
Kenny Broekhuis
Het Bord is Rond
101
45
Lesley Pater
Shooters
101
46
Martijn Mengerink
Red Bull 1
101
47
Daniel Lijnsvelt
Opa'90 4
100
48
Gert Veldhuis
D.B.S. 3
100
49
Matthew Broekman
Lucky Shot
100
50
Maurits v Loenen
Opa'90 4
100
51
Raymond Pater
Shooters
100

180 score

 
Naam
Teamnaam
Aantal
1
Benno Zwakhoven
Kings & Queens 1
6
2
Emiel Heijting
Activia 2
5
3
Ingo Kaminsky
Vrijbuiter Warriors
4
4
Andy Roroa
Kamikaze
3
5
Bob Huser
Back in Town 3
3
6
Daniel Lijnsvelt
Opa'90 4
3
7
Bert-Jan Kolkman
Uenk 1
2
8
Dave Zoetbrood
Vrijbuiter Warriors
2
9
Deborah Moet
Apeldoornse Boys 4
2
10
Edwin Pieters
Back in Town 3
2
11
Hans Oostendorp
Grolsch Bar Superstars
2
12
Hilbert Stoel
Kings-Ton
2
13
Jacques Brink
Back in Town 3
2
14
John v Werven
S.V. Orderbos 1
2
15
Karin Kamphorst
Vrijbuiter Warriors
2
16
Maik Vesterink
Madhouse
2
17
Marco Oostendorp
Grolsch Bar Superstars
2
18
Michel Harskamp
The Vikings
2
19
Niels Gotz
Kings-Ton
2
20
Pascal Bronkhorst
Dyscalculie Dudes
2
21
Patrick Mäkel
Kamikaze
2
22
Wim Kuijf
Back in Town 2
2
23
Alwin Boel
Deventer Dartteam
1
24
Andy Aalderink
Kamikaze
1
25
Bas Groothuis
Dream On
1
26
Brech de Groot
Wizards of Ozzy
1
27
Chiel Gerritsen
Café Titus 2
1
28
Christian Surquin
Team Vergane Glorie
1
29
Danny Brouwer
Cafe Kaal 3
1
30
Danny Evers
Rhienderen 1
1
31
Danny Mol
Double trouble
1
32
Denis Scholtens
T.K.V. 1
1
33
Dennis Geeraets
Dyscalculie Dudes
1
34
Dennis Venneman
Dart Choice
1
35
Erik Doornbosch
Lunatics
1
36
Frank vd Berg
The Future
1
37
Gerrie Steenbreker
F.D.T.V. 1
1
38
Harry Zoetbrood
Dream On
1
39
Henk Bronkhorst
Dyscalculie Dudes
1
40
Henk v Es
S.V. Orderbos 1
1
41
Jan Klaassen
De Pelikaan
1
42
Jan Lijnsvelt
De Vrijbuiters
1
43
Jan Steven Orbons
Back in Town 3
1
44
Jannes Kars
T.K.V. 1
1
45
Jeffrey Slotboom
Apeldoornse Boys 2
1
46
John Tijhuis
Grolsch Bar Superstars
1
47
Jordi Clavel
Dyscalculie Dudes
1
48
Leander Korenromp
P.G.V.D.K.G. 3
1
49
Lesley Pater
Shooters
1
50
Louis Vink
Team Vergane Glorie
1
51
Luuk voor de Poorte
Activia 2
1
52
Marcel Regterschot
S.V. Orderbos 1
1
53
Melvin Veldhuis
Pool KV 1
1
54
Menno Möhring
The Vikings
1
55
Michael Dellink
Deventer Dartteam
1
56
Mike v Tongeren
Activia 2
1
57
Niels Siemerink
F.D.T.V. 1
1
58
Peter Kleijzen
Modern 3
1
59
Raymond t Wolde
Opa'90 4
1
60
Rick aan 't Goor
Het Bord is Rond
1
61
Rob Peppelenbos
Kamikaze
1
62
Robin Tellegen
D.B.S. 4
1
63
Ronald Visser
Uenk 1
1
64
Roy Mulderije
Shanghai niks
1
65
Tim van den Brink
De Vrijbuiters
1
66
Tonnie d Jonge
Uenk 1
1
67
Willem Regterschot
Team Vergane Glorie
1
SPONSORS
Van Wijnen 't Vossegat, dé locatie voor een feest, gezins- of bedrijfsuitje!
Made4-you Textile Dibo Darts & Biljart Speciaalzaak
Ensing Car Rental Dsign Reclame
Café De Vrijbuiter Nieuwenhuis Montage
CREMIDO CREMIDO
Inloggen
Inloggen